StoryEditor
Drogerie
26.07.2022 00:00

Internetowa drogeria vica.pl otwiera stacjonarny sklep w Gostyniu

Internetowa drogeria vica.pl otwiera swój stacjonarny sklep w Gostyniu. Będzie to specjalne miejsce z relacjami na żywo, w którym będzie można odebrać kosmetyki zamówione online.

Vica.pl od dziś, 26 lipca, ma swój reprezentacyjny sklep w Gostyniu przy ul. Nowe Wrota 16 (pasaż handlowy przy targowisku). To specjalne miejsce będące wizytówką internetowego sklepu, w którym będą prowadzone relacje na żywo na temat kosmetycznych nowinek. W tym celu powstał kącik transmisyjny, a zapowiedź otwarcia drogerii można było zobaczyć na kanałach vica.pl w mediach społecznościowych, gdzie jest bardzo aktywna.

Nowa drogeria Vica w Gostyniu będzie punktem bezpłatnego odbioru zamówień złożonych na vica.pl. Hasło vica.pl to #klikasziMASZ. Do 31 lipca br. Przy odbiorze zamówienia klienci dostaną prezent.

 Zdjęcie z przygotowań do otwarcia stacjonarnego sklepu internetowej drogerii vica.pl w Gostyniu 

Vica to polska sieć drogerii, do której należy ponad 30 punktów stacjonarnych, a od kilku lat bardzo intensywnie rozwija swój internetowy sklep vica.pl i umiejętnie łączy kanały online i offline promując je wzajemnie.

Czytaj także: Vica w Gostyniu – wkrótce otwarcie drugiej drogerii w mieście

W asortymencie e-drogerii vica.pl znajdują się kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, do pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów, kosmetyki do makijażu, zapachy. Oddzielną kategorię stanowią kosmetyki naturalne i wegańskie. Ważną częścią oferty są także artykuły dla domu, tu także znajdziemy ekologiczne serie środków czystości, produkty higieniczne.

Sieć drogerii Vica i kanał online vica.pl wyrósł z hurtowej działalności właścicieli firmy, którzy prowadzą hurtownię kosmetyków Davi w Czachorowie. Ważną częścią działalności Davi jest dystrybucja kosmetycznych marek na wyłączność, m.in. z Hiszpanii.

Czytaj także: Ekspedientki polecają - czyli lajfy w drogeriach robią furorę!

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
21.05.2024 11:34
Boots Online Doctor oferuje nową usługę — diagnozę dermatologiczną w 24h
Nowa usługa w ramach projektu Boots Online Doctor ma odpowiadać na rosnące zapotrzebowanie na opiekę dermatologiczną.Boots
Boots Online Doctor wprowadził usługę szybkiego diagnozowania stanów skórnych, która umożliwia pacjentom otrzymywanie diagnozy w ciągu 24 godzin. Usługa kosztuje 25 funtów i wymaga od pacjentów przesłania zdjęć oraz wypełnienia ankiety.

Boots wprowadził nową usługę diagnozowania stanów skórnych, oferując ocenę kliniczną powszechnych problemów skórnych w ciągu 24 godzin. Usługa obejmuje teraz również leczenie starzenia się skóry i hiperpigmentacji, dostarczając profesjonalne porady i kuracje na receptę dla takich problemów, jak drobne zmarszczki, struktura skóry i blizny potrądzikowe. Pacjenci mogą przesyłać zdjęcia swoich problemów skórnych do analizy za pomocą nowego skanera Boots Photo Diagnosis, wypełniając ankietę i otrzymując diagnozę oraz porady od klinicysty w ciągu 24 godzin. Usługi te, rozwijane przez dr Susie Gawler, liderki klinicznej ds. trądziku i skóry, odpowiadają na zaobserwowane przez Boots rosnące zapotrzebowanie na wygodne i profesjonalne rozwiązania dermatologiczne.

Boots rozszerza także swoją ofertę edukacyjną, uruchamiając nowy Skin Hub na swojej stronie internetowej, gdzie oferuje darmowe porady i materiały edukacyjne dotyczące różnych typów skóry i problemów skórnych. Dodatkowo, firma zwiększyła liczbę dostępnych marek kosmetycznych w swojej ofercie do ponad 500, w tym nowe takie jak Bubble, 47 Skin, Coats Skincare, i Dermalogica Clear Start. Inicjatywy te mają na celu wspieranie klientów w efektywnym i przystępnym zarządzaniu zdrowiem skóry.

Ponad 70 proc. Brytyjczyków cierpi na widoczne zmiany skórne lub ma widoczne blizny, a badacze odnotowują 68 proc. wzrost liczby pacjentów poszukujących porady dermatologicznej za pośrednictwem Boots Online Doctor, te nowe usługi stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na wygodne, specjalistyczne rozwiązania w zakresie pielęgnacji skóry. Oferując szybką diagnostykę i poszerzając swoje zasoby edukacyjne, Boots ma na celu wspieranie swoich klientek i klientów w skutecznym i niedrogim zarządzaniu zdrowiem skóry.

Czytaj także: Brytyjska sieć Boots na sprzedaż?

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
17.05.2024 15:35
Drogerie Jawa kontynuują cykl eventów z promocjami i konsultacjami dla klientów
Podczas eventów organizowane są konsultacje makijażowe i zakresu pielęgnacjimateriały prasowe Drogerie Jawa
Drogerie Jawa – polska sieć detaliczna – zaplanowała na ten rok cykl eventów z promocjami i atrakcjami dla klientów. To kontynuacja działań związanych z 10-leciem, które sieć obchodziła w ubiegłym roku.

Drogerie Jawa są polską siecią detaliczną. Są częścią biznesu założonego przez właścicieli firmy dystrybucyjnej Komplex-Torus sprzedającej kosmetyki i chemię gospodarczą. Są też jedyną polską siecią tego typu, wyrosłą wokół hurtowego handlu, której udało się rozbudować sieć własnych sklepów do takich rozmiarów. Inne podobne biznesy pozostały przy współpracy z detalistami na zasadzie luźnej franczyzy.

Obecnie drogerie Jawa mają 77 własnych drogerii oraz e-sklep. W tym roku firma planuje otwierać kolejne drogerie oraz pracuje nad konceptem 3.0 – sklepy mają przejść remodeling.

W ubiegłym roku Drogerie Jawa obchodziły 10-lecie. Ten rok jest kontynuacją działań promocyjnych, które mają przyciągnąć konsumentów do drogerii i związać ich z marką. To cykl eventów, podczas których w drogeriach obowiązują promocyjne ceny, organizowane są konkursy, pokazy makijażu i konsultacje z zakresu pielęgnacji.

Oferty specjalne różnią się w zależności od miejscowości, w której odbywa się event – są dopasowywane do potrzeb lokalnych klientów. Promocje zorganizowane na potrzeby akcji obowiązują tylko w stacjonarnej drogerii.  

Pierwszy eventów odbył się 17 kwietnia, w Żninie. Ostatni jest zaplanowany na 19 września w Mińsku Mazowieckim.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
21. maj 2024 12:18