REKLAMAReklama WK - 2018 - Baner Główny

Z dniem 1 października br. nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora personalnego Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja, spółki zarządzającej siecią Hebe. Obecnie funkcję tę pełni Wojciech Żytkowiak.

REKLAMAVI Forum Branzy Kosmetycznej - belka w artykułach
Wojciech Żytkowiak, dyrektor personalny Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja (Hebe)

Wojciech Żytkowiak, dyrektor personalny Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja (Hebe) (fot. mat. prasowe)

Wojciech Żytkowiak rozpoczął pracę w Grupie Jeronimo Martins w roku 2004 jako management trainee w Biedronce. Jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, a także Politechniki Poznańskiej. Ma dyplom MBA Europa-Universität Viadrina, ukończył kursy executive education na Insead i London Business School, a obecnie kontynuuje naukę na studiach doktoranckich w ISCTE-IUL w Lizbonie.

W czasie swojej pracy w Jeronimo Martins pełnił m.in. funkcję kierownika działu rekrutacji w biurze głównym w Warszawie. Pracował również w zespole HR sieci Ara w Kolumbii. Od 2013 roku był członkiem zespołu korporacyjnego HR w Lizbonie, na kolejnych stanowiskach:  head of talent acquisition, head of talent programmes & employer branding, a ostatnio head of learning korporacyjnego HR w Lizbonie.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony