REKLAMAReklama WK - 2018 - Baner Główny

WYDARZENIA I PREMIERY

 

23 czerwca 2017, 16:17wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

(fot. materiały prasowe)

Marka Dermika zaprezentowała dwie nowe linie kosmetyków Dermika in-tense i Beauty Express. – Dermika jest marką, która przekonuje do tego, że najlepsze inwestycje, które w życiu czynimy, to inwestycje w siebie – powiedziała Elżbieta Mudź, dyrektor marketingu w Orkla Care.
 

19 czerwca w warszawskim Klubie Bankowca odbyła się konferencja prasowa marki Dermika, na której zaprezentowano dwie nowe linie kosmetyków przeciwzmarszczkowych. W linii Dermika in-tense  po raz pierwszy zastosowano kosmetyczny kinesiotaping. Natomiast linia Beauty Express, stosowana w salonach kosmetycznych, to kremy, w których po raz pierwszy wykorzystano nowatorski program 3-poziomowej redukcji zmarszczek ekspresyjnych.

Podczas konferencji prasowej o technologiach zastosowanych w nowych kosmetykach opowiedzieli przedstawiciele marki Dermika: Łukasz Pyzioł – dyrektor Działu Nauki, Badań i Rozwoju, Michał Drozd – marketing manager marki oraz Magdalena Kalinowska, brand manager. – Kinesiotapingiem w kremie nazwaliśmy nowoczesne rozwiązanie, którym zainspirowaliśmy się badając fenomen taśm do kinesiotapingu w sporcie. Polega ono na połączeniu dwóch biopolimerów naturalnego pochodzenia w splątaną sieć, co daje dodatkową korzyść, ponieważ sieć ta jest bardzo elastyczna i trwała. Oddziałuje na skórę także podczas ruchu i mimiki – wyjaśnił   Łukasz Pyzioł.

– Produkt adresowany jest do kobiet, u których pojawiają się pierwsze zmarszczki. Celujemy w grupę wiekową 40+. Wyniki badań są bardzo dobre, a zmienne, na których najbardziej nam zależało – redukcja zmarszczek i poprawa jędrności i elastyczności skóry – wypadły zdecydowanie lepiej niż w innych kosmetykach z podobnej półki cenowej. Wyniki satysfakcji po zastosowaniu tego kremu, zarówno po jednokrotnym użyciu, jak i po kilku tygodniach stosowania, dają dobre efekty –  powiedział Michał Drozd.

O   efektach zabiegów w salonach SPA z użyciem kosmetyków Beauty Express mówiła Magdalena Kalinowska, brand manager marki Dermika: – Po pierwsze jest to zabieg bankietowy, czyli przed wielkim wyjściem. Rzadko firmy kosmetyczne oferują zabieg, który jest efektywny już po jednej aplikacji, czyli po jednej wizycie w salonie kosmetycznym. Po drugie jest to zasługa bardzo innowacyjnych produktów, które wchodzą w skład tego zabiegu. Począwszy od etapu eksfoliacji skóry, kiedy działamy produktem posiadającym specjalny nośnik tlenu, poprzez produkty, które działają na zmarszczki mimiczne, redukując je aż na trzech poziomach. Do tej pory w kosmetologii tego nie robiono – podkreśliła.

Dopełnieniem profesjonalnej kuracji są produkty do pielęgnacji domowej dostępne w wybranych salonach kosmetycznych.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony