REKLAMATargi Kraków - baner główny - marzec 2019

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

 

9 sierpnia 2018, 12:52wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Zygmunt Chajzer potwierdza doniesienia mediów, że prowadzi rozmowy w sprawie stworzenia marki proszku do prania, choć początkowo ten pomysł traktował jako żart

Zygmunt Chajzer potwierdza doniesienia mediów, że prowadzi rozmowy w sprawie stworzenia marki proszku do prania, choć początkowo ten pomysł traktował jako żart (fot. materiały prasowe)

Zygmunt Chajzer, który po 14 latach zakończył współpracę z Procter & Gamble i nie będzie już reklamować produktów Vizir, myśli o stworzeniu własnej marki detergentu – podaje serwis Press.pl.

REKLAMAPrzewodnik po handlu - belka w artykułach WK 2019

Jak czytamy w portalu press.pl, Zygmunt Chajzer potwierdza doniesienia mediów, że prowadzi rozmowy w sprawie stworzenia marki proszku do prania, choć początkowo ten pomysł traktował jako żart.

– Teraz z synem (Filipem Chajzerem - przyp. red.) zajmujemy się nim na serio. Pojawiła się propozycja stworzenia marki proszku do prania we współpracy z jednym polskim producentów chemii gospodarczej – powiedział Zygmunt Chajzer. – Czy coś z tego wyjdzie na tym etapie trudno przesądzić, ale rozmawiamy – dodał prezenter.

Przypomnijmy, że Zygmunt Chajzer, wieloletni ambasador marki Vizir z portfela Procter&Gamble w lipcu tego roku ustąpił miejsce Annie Starmach, jurorce programu MasterChef.

–  Moja podróż z Vizir’em była bardzo owocna. W ciągu tych 14 lat przebyliśmy wspólnie drogę od proszków, poprzez płyny, aby następnie wypuścić jednokomorowe kapsułki i wreszcie Vizir 3w1. Mogę szczerze powiedzieć, że cieszę się z mojego istotnego udziału w tworzeniu historii marki i jej podróży poprzez świat innowacji. Życzę Ani powodzenia w promowaniu produktu z którego byłem dumny przez wiele lat – podsumował współpracę z firmą Zygmunt Chajzer.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony