REKLAMAWarsaw Pack - baner główny WK - luty/marzec 2019

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Miejsce:

Data rozpoczęcia: 16.11.2017

Data zakończenia: 18.11.2017

Drogeria Jawa w Bełchatowie

Drogeria Jawa w Bełchatowie (fot. materiały prasowe)

Zarząd sieci Jawa podsumował rok i przedstawił założenia na przyszłość. W 2018 r. pod szyldem Jawa będzie występować blisko 950 placówek, w tym około 140 drogerii. Spółka otworzy w przyszłym roku 25 własnych, firmowych drogerii. Będzie także rozwijać pozostałe formaty sklepów.

O planach sieci opowiadał Wojciech Radliński, prezes zarządu spółki Jawa i firmy dystrybucyjnej Komplex-Torus, podczas konferencji handlowej, która odbyła się 16-18 listopada w miejscowości Ryn, w XIV-wiecznym zamku krzyżackim. Dostawcy współpracujący z siecią przedstawili natomiast na swoich stoiskach nowości i ofertę handlową w specjalnych pakietach promocyjnych.

Jawa to polska sieć, pod której szyldem występują drogerie firmowe i franczyzowe, a także stoiska kosmetyczno-chemiczne w sklepach różnych formatów, w sumie 840 placówek. Liczebnie najwięcej, bo aż 733, jest stoisk Jawa Czysto i Pięknie w marketach spożywczo-przemysłowych. Spółka szybko rozwija też sieć swoich własnych drogerii. W 2016 roku było ich 25, w tym roku 37, a prognozy na przyszły rok zakładają już 62 firmowe drogerie.    

Organizatorem i głównym dostawcą do sieci Jawa jest warszawska firma dystrybucyjna Komplex-Torus.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony