REKLAMA

WYDARZENIA I PREMIERY

 

2 lipca 2019, 11:20wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Program

Program "Daj Włos!" pomaga kobietom godnie przejść przez chorobę nowotworową (fot. materiały prasowe)

Aflofarm rozpoczyna współpracę z Fundacją Rak’n’Roll. Firma przekaże środki na program „Daj Włos!”, dzięki któremu kobiety w trakcie chemioterapii otrzymują peruki z włosów naturalnych. Każde kupione opakowanie ExtraBiotin to złotówka dla programu „Daj Włos!”

REKLAMA

W ramach współpracy Aflofarm Farmacja Polska i Fundacji Rak’n’Roll każde kupione opakowanie ExtraBiotin to złotówka na program „Daj Włos!”, dzięki któremu kobiety w trakcie chemioterapii otrzymują peruki z włosów naturalnych. Partnerstwo rozpoczęło się 1 lipca i będzie szeroko komunikowane za pomocą reklamy w TV, w internecie, prasie oraz radiu, a także na ulotce wewnątrz opakowania.

Peruki z naturalnych włosów nie są refundowane przez NFZ, a ich cena jest wyjątkowo wysoka. W odpowiedzi na tę sytuację ruszył program „Daj Włos!”. W programie może wziąć udział każdy, kto chce ściąć minimum 25 cm włosów a zmieniając swój wygląd, zrobić coś dobrego dla innych. Wystarczy obciąć włosy wg. instrukcji na raknroll.pl/dajwlos i przesłać je do Fundacji, skąd warkocze wędrują do firmy perukarskiej. W ostatnim etapie, gotowe już peruki trafiają za darmo do kobiet, które przechodzą przez raka.

Fundacja Rak'n'Roll pomaga żyć dobrze, godnie i szczęśliwie, pomimo raka. Działania, które prowadzimy są odpowiedzią na potrzeby chorych. I taki też jest program „Daj Włos!”, wspierany w tym roku przez Aflofarm – mówi Joanna Rokoszewska-Łojko, dyrektor zarządzająca Fundacji Rak’n’Roll.

Cieszymy się, że nasza akcja może wpłynąć na poprawę jakości życia  osób chorych na nowotwory, sprawiając, że proces zdrowienia nie musi być dla nich traumą związaną z utratą dawnego wizerunku – dodaje Jacek Furman, prezes zarządu Aflofarm Farmacja Polska.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony