REKLAMA

WYDARZENIA I PREMIERY

 

26 lipca 2019, 13:07wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Avon podjął współpracę z organizacją Malala Fund, której celem jest zwiększenie dostępu do edukacji dziewczynkom mieszkającym  w Brazylii. Teraz koncern kosmetyczny i Malala Fund połączył wspólny cel – pokonywanie barier ograniczających kobiety, by tworzyć lepszy świat dla wszystkich.

REKLAMANatura Medica_belka w artykułach_grudzień 2019
Do 2018 roku firma Avon przekazała ponad 1 mld dol. w ponad 50 krajach

Do 2018 roku firma Avon przekazała ponad 1 mld dol. w ponad 50 krajach (fot.materiały prasowe)

Globalny program Avon stand4her służy poprawie życia 100 milionów kobiet przez otwieranie nowych możliwości do zbudowania sukcesu na ich własnych warunkach. Plan obejmuje takie inicjatywy, jak Akademia Avon, platforma szkoleniowa umożliwiająca przedstawicielom doskonalenie umiejętności związanych z pięknem i biznesem oraz Globalny Program Stypendialny.

Fundacja Malala Fund została założona przez Malalę Yousafzai, pakistańską aktywistkę, działaczkę na rzecz edukacji i praw kobiet i najmłodszą laureatkę Pokojowej Nagrody Nobla oraz jej ojca Ziauddina. Celem Malala Fund jest zapewnienie dostępu do edukacji dziewczynkom na całym świecie. Fundacja pracuje nad zmianami potrzebnymi do zapewnienia wszystkim dziewczętom wykształcenia średniego.

Edukacja bez przeszkód

Założycielka Malala Fund jest bardzo zmotywowana do zmiany obecnego stanu edukacji, dlatego działa na rzecz kobiet. - Dziewczęta pochodzące i mieszkające w Brazylii podlegają marginalizacji i muszą walczyć o ukończenie szkoły. Liderzy Malala Fund w Brazylii prowadzą działania, które mają zmienić na lepsze ich przyszłość - jesteśmy wdzięczni Fundacji Avon za wsparcie tych wysiłków - komentuje Malala Yousafzai.

Malala Fund ma na celu przełamanie barier uniemożliwiających dziewczętom w pełni wykorzystanie ich potencjału. - Podzielamy wizję świata, w którym mogą uczyć się wszystkie kobiety i dziewczęta, a fundusz Malala jest wdzięczny Fundacji Avon dla Kobiet za inwestowanie w naszą pracę. W przeciwieństwie do krajów z milionami pozbawionych możliwości edukacji dziewcząt, Brazylia będzie mogła wkrótce zapewnić każdej dziewczynce miejsce w szkole - mówi Patricia Elsner, dyrektor ds. rozwoju w Malala Fund. 

Działania Avon na rzecz kobiet

Od momentu powstania w 1955 roku Fundacja Avon promuje lub wspiera działalność charytatywną, naukową, edukacyjną i humanitarną, ze szczególnym naciskiem na działania poprawiające życie kobiet i ich rodzin. Do 2018 roku firma Avon przekazała na ten cel ponad 1 mld dol. w ponad 50 krajach. 

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony