REKLAMANajlepszy Produkt 2020 - Baner Główny (20.08 - 30.09.2019)
Kelly Rowland nagrała singiel

Kelly Rowland nagrała singiel "Crown", który zachęca dziewczyny do dumy ze swoich włosów (fot. Youtube)

Dzięki singlowi "Crown" i akcji #MyHairMyCrown, amerykańska wokalistka i aktorka Kelly Rowland chce wzmocnić wiarę w siebie młodych dziewczyn. Z badań wynika, że prawie połowa dziewcząt źle się czuje ze swoją fryzurą czy kolorem włosów.

REKLAMANatura Medica_belka w artykułach

Po przeprowadzeniu ankiety dotyczącej postrzegania swojego ciała, należąca do Unilevera marka Dove ustaliła, że prawie 50 proc. młodych kobiet czuje się niepewnie z powodu swoich włosów – ich koloru, fryzury, tekstury i związanymi z tym stereotypami i komentarzami.

Dlatego Kelly Rowland, była jurorka X Factor oraz Dove wydali piosenkę zatytułowaną "Crown", aby zachęcić je do wiary w siebie. Film rozpoczyna się historiami młodych dziewczyn, które opowiadały o byciu prześladowanymi z powodu fryzury lub koloru włosów.

- Dorastając czułam wielką presję z powodu włosów, z którą zmagają się dziś młode dziewczyny. Jednak moja mama zawsze mówiła mi, że włosy są moją koronną ozdobą i powinnam je nosić z dumą – mówiła Kelly Rowland.

- Ta piosenka jest dla mnie bardzo osobista i po poznaniu w realu wielu dziewczyn, które były do niej inspiracją, jestem niesamowicie dumna z tego, że mogę współpracować z Dove, zainicjować rozmowę o tym problemie i zachęcić dziewczęta do pokochania swoich włosów – stwierdziła piosenkarka.

Piyush Jain, szef marketingu i dyrektor generalny ds. pielęgnacji włosów Unilever komentuje, że Dove chce, aby wszystkie młode dziewczyny i kobiety miały pewność, że ich włosy są źródłem ich pewności siebie, a nie niepokoju.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony