REKLAMAPPH - baner główny - lipiec 2019 r.
Boots planuje zwolnienia w biurach swojej głównej siedziby

Boots planuje zwolnienia w biurach swojej głównej siedziby (fot. adobe stock)

Brytyjski detalista kosmetyczny Boots ogłosił reorganizację swojej siedziby, która prawdopodobnie spowoduje likwidację co najmniej 350 miejsc pracy.

REKLAMAKAiN - belka w artykułach (lipiec 2019)

Według zarządu Bootsa, firma dąży do obniżenia całkowitych kosztów w swojej głównej siedzibie w Beeston, w angielskim hrabstwie Nottinghamshire, o 25 proc.

W biurze sieci popularnych brytyjskich drogerii Boots pracuje około 2500 osób. Około 800 z nich rozpoczyna 45-dniową konsultację około 27 marca, która jest częścią restrukturyzacji Walgreen Boots Alliance o wartości 1 mld dolarów.

Firma dąży do oszczędności i lepszej organizacji - chce stworzyć "mniejsze i bardziej sprawne zespoły" i stara się skrócić czas podejmowania decyzji w jej strukturach. Restrukturyzacja w Bootsie nie powinna natomiast wpłynąć na pracowników magazynu sieci.
 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony