REKLAMA
Boots planuje zwolnienia w biurach swojej głównej siedziby

Boots planuje zwolnienia w biurach swojej głównej siedziby (fot. adobe stock)

Brytyjski detalista kosmetyczny Boots ogłosił reorganizację swojej siedziby, która prawdopodobnie spowoduje likwidację co najmniej 350 miejsc pracy.

REKLAMA

Według zarządu Bootsa, firma dąży do obniżenia całkowitych kosztów w swojej głównej siedzibie w Beeston, w angielskim hrabstwie Nottinghamshire, o 25 proc.

W biurze sieci popularnych brytyjskich drogerii Boots pracuje około 2500 osób. Około 800 z nich rozpoczyna 45-dniową konsultację około 27 marca, która jest częścią restrukturyzacji Walgreen Boots Alliance o wartości 1 mld dolarów.

Firma dąży do oszczędności i lepszej organizacji - chce stworzyć "mniejsze i bardziej sprawne zespoły" i stara się skrócić czas podejmowania decyzji w jej strukturach. Restrukturyzacja w Bootsie nie powinna natomiast wpłynąć na pracowników magazynu sieci.
 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony