REKLAMAPrzewodnik po handlu - baner główny WK 2019

KONSUMENT i TRENDY

 

5 marca 2018, 10:37wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Geraldine Huse, Prezes Zarządu Procter & Gamble w Europie Centralnej, potwierdziła udział w tegorocznej edycji Kongresu Rynku FMCG 2018, która odbędzie się 10 maja, w hotelu DoubleTree by Hilton Hotel Conference Center w Warszawie. Geraldine Huse weźmie udział w debacie pt. „What’s next? Nowy konsument, nowa ekonomia, nowe wyzwania”, podczas której będzie dyskutowała nt. transformacji cyfrowej, zmian w zachowaniach konsumentów, oraz innowacyjności sektora FMCG w Polsce i Europie.

REKLAMAPrzewodnik po handlu - belka w artykułach WK 2019
Geraldine Huse, Prezes Zarządu Procter & Gamble w Europie Centralnej

Geraldine Huse, Prezes Zarządu Procter & Gamble w Europie Centralnej (P&G)

W debacie, w której weźmie udział Geraldine Huse, Prezes Zarządu Procter & Gamble w Europie Centralnej, głos zabiorą także: Tadeusz Kościński, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości  i Technologii, Martin Beháň, Dyrektor Zarządzający Tesco Polska oraz Szymon Mordasiewicz, Dyrektor Zarządzający Nielsen Polska.

Geraldine Huse odpowiada za działalność komercyjną i operacyjną firmy Procter & Gamble w dziewięciu krajach: Polsce, Czechach, Słowacji, Chorwacji, Słowenii, na Węgrzech i w Krajach Nadbałtyckich. Rozpoczęła pracę w P&G w 1986 roku w brytyjskim oddziale firmy. Jej ścieżka kariery obejmuje zarządzanie sprzedażą, marketingiem, a także stanowiska w kierowniczych strukturach P&G. Lata 1996-1999 spędziła w polskim oddziale firmy, gdzie odpowiadała za zarządzanie kategorią produktów do prania i pielęgnacji tkanin.

W późniejszym okresie Geraldine Huse zajmowała kluczowe stanowiska w kadrze zarządzającej, odpowiadając za rynki w Europie, Ameryce Północnej, Indii, Bliskiego Wschodu i Afryki. W roku 2008 została nominowana na stanowisko Wiceprezydenta, a do jej zadań należało zarządzanie sprzedażą w oddziale P&G w Wielkiej Brytanii i Irlandii, a następnie Wiceprezydenta ds. sprzedaży w globalnym zespole odpowiedzialnym za współpracę z siecią Tesco w 12 krajach. Geraldine Huse jest pierwszą kobietą w P&G w regionie Europy Centralnej na stanowisku Prezesa Zarządu.

KLIKNIJ - SPRAWDŹ AGENDĘ, LISTĘ PRELEGENTÓW I ZAREJESTRUJ SIĘ DO UDZIAŁU W KONGRESIE: WWW.KONGRESRYNKUFMCG.PL

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony