REKLAMAReklama WK - 2018 - Baner Główny

WYDARZENIA I PREMIERY

 

1 grudnia 2017, 11:47wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
W konferencji inaugurującej program „Ubrania od Serca” wzięły udział dr Aleksandra Piotrowska, psycholog dziecięcy, Mariola Mirek, manager ds. komunikacji P&G, Iwona Niemasz, przewodnicząca zarządu towarzystwa Nasz Dom. Prowadząca: Dorota Wellman  

W konferencji inaugurującej program „Ubrania od Serca” wzięły udział dr Aleksandra Piotrowska, psycholog dziecięcy, Mariola Mirek, manager ds. komunikacji P&G, Iwona Niemasz, przewodnicząca zarządu towarzystwa Nasz Dom. Prowadząca: Dorota Wellman   (fot. mat. prasowe)

Marka Vizir we współpracy z towarzystwem Nasz Dom ogłosiła rozpoczęcie programu „Ubrania od Serca”, dzięki któremu każdy kupujący wybrane produkty Vizir w dniach od 4 grudnia 2017 r. do 28 lutego 2018 r. przyczynia się do ufundowania nowych ubrań dla dzieci mieszkających w domach dziecka.

REKLAMAForum - loga partnerów w artykułach

Akcja „Ubrania od serca” ma na celu wesprzeć domy dziecka w dążeniu do wyrównania różnic pomiędzy podopiecznymi placówek a ich rówieśnikami z pełnych rodzin. Najbardziej potrzebujące domy dziecka będą miały możliwość wyposażyć dzieci w nowe ubrania, ale równie ważnym jest fakt, że dzieci dostaną możliwość samodzielnego wyboru ubrań, które im się podobają.

Akcja przeprowadzona będzie w dwóch etapach. Do końca roku dotyczyć będzie zakupów w sieci sklepów Biedronka, a w okresie 01.01-28.02.2018 rozszerzona zostanie o inne sklepy w Polsce za wyjątkiem Biedronki. Każdy kto w tym czasie dokona zakupu oznaczonych produktów marki Vizir, przyczyni się do ufundowania bonów do sklepów odzieżowych dla najbardziej potrzebujących podopiecznych domów dziecka.

– Każdemu dziecku należy się równy start. Niestety są dzieci, które potrzebują nawet tak podstawowych rzeczy jak nowe, dobre i czyste ubrania. Ten smutny stan rzeczy dotyczy często tych dzieci, których los nie oszczędzał – mieszkających w domach dziecka. Tworząc program „Ubrania od serca”, wierzymy, że nowe ubrania mogą podnieść ich samoocenę, pewność siebie i poczucie godności. Taka prosta rzecz może wpłynąć na sytuację dzieci i dać im świeży, czysty start w przyszłość – tłumaczy Mariola Mirek, manager ds. komunikacji P&G.

Produkty objęte akcją to kapsułki do prania, płyny do prania 20 prań oraz proszki do prania 56 prań. 

 

 

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony