REKLAMAReklama WK - 2018 - Baner Główny

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Always Sensitive zaprezentowała Mariola Mirek, manager ds. komunikacji marki Always. W spotkaniu, które prowadziła Agnieszka Hyży, udział wzięła również Magda Chorzewska, psycholog

Always Sensitive zaprezentowała Mariola Mirek, manager ds. komunikacji marki Always. W spotkaniu, które prowadziła Agnieszka Hyży, udział wzięła również Magda Chorzewska, psycholog (fot. Wiadomości Kosmetyczne)

Poczucie bezpieczeństwa, miękkość i komfort – na takie wartości stawiają kobiety podczas „trudnych dni”. Z myślą o ich potrzebach, marka Always przedstawiła gamę produktów Always Sensitive.

REKLAMASdruk - belka w artykułach - grudzień 2018

W badaniach które marka Always przeprowadziła w 2017 roku okazało się, że dla 46 proc. konsumentek, równie ważna co niezawodna ochrony podczas okresu jest miękkość, którą kojarzą z poczuciem komfortu i bezpieczeństwem. Natomiast dla 26 proc. tym drugim najważniejszym kryterium wyboru produktów ochrony menstruacyjnej jest ich elastyczność i dopasowanie. Aby pogodzić te postawy marka Always opracowała nową linię podpasek – Always Sensitive.

Ich miękka powłoczka ma zapewnić uczucie komfortu nawet przy bardzo wrażliwej skórze. – Wszystko za sprawą gładkiej powierzchni oraz miękkiej strukturze boków podpaski – wyjaśniła Mariola Mirek, manager ds. komunikacji marki Always w Procter & Gamble, podczas prezentacji produktu. Również skrzydełka podpaski są bardziej miękkie, co sprawia, że dopasowują się, zapewniając wygodę i komfort. Zaś w środku umieszczono wkład absorpcyjny, składający się z granulek superchłonnego polimeru, który jest w stanie pochłonąć i zatrzymać wilgoć na długie godziny.

– Niestety wiele kobiet wciąż nie docenia bezpieczeństawa i wygody, które dają podpaski ultracienkie – mówi Mariola Mirek. W grupie Polek, które stosują podpaski, a stanowią one 80 proc. kobiet w wieku  menstruacyjnym (jedynie 20 proc. woli tampony) połowa wybiera te tradycyjne, ich grubość kojarząc z bezpieczeństwem i miękkością. To między innymi dla nich marka Always przygotowała akcję samplingową. W jej ramach niebawem ruszy specjalna strona internetowa, na której każda kobieta, która zechce przetestować nowy produkt, bądzie się mogła zarejestrować, a producent wyśle jej próbki Always Sensitive.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony