PRODUCENCI I MARKI

Marketing

MARKETING

 

10 marca 2023, 09:07wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Rebranding będzie postępował powoli - na stronie internetowej L’Oréal nadal widnieje landing ACD.

Rebranding będzie postępował powoli - na stronie internetowej L’Oréal nadal widnieje landing ACD. (materiały L’Oréal Active Cosmetics Division)

L’Oréal zmienia nazwę swojego Active Cosmetics Division na L’Oréal Dermatological Beauty. Dział będzie obejmował te same marki, co poprzednio, w tym Vichy i La Roche-Posay. L'Oréal Dermatological Beauty to jednak „nie tylko nowa nazwa”, mówi Worldwide President of L'Oréal Dermatological Beauty, Myriam Cohen-Welgryn.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

L’Oréal ogłosił rebranding swojego Active Cosmetics Division, które zmieni nazwę na L’Oréal Dermatological Beauty. Oddział będzie obejmował te same marki, co poprzednio, w tym Vichy, La Roche-Posay, Decléor, CeraVe, SkinCeuticals i Skinbetter Science. Nowa tożsamość marki zostanie wprowadzona do materiałów promocyjnych marki na całym świecie, a towarzyszyć temu ma kampania promocyjna.

Worldwide President of L'Oréal Dermatological Beauty, Myriam Cohen-Welgryn, wyjaśnia: Pomaga nam to [rebranding] wyraźniej pokazać, kim jesteśmy: markami, które towarzyszą dermatologom, pediatrom, farmaceutom w codziennym wsparciu ich pacjentów. Społeczność 7500 pasjonatów zaangażowanych w zmianę życia ludzi i zwiększa możliwość osiągnięcia do zdrowia skóry dla wszystkich i wszędzie.

Według informacji na stronie L’Oréal, L’Oréal Dermatological Beauty to dział brandów obejmujący międzynarodowe marki produktów do pielęgnacji skóry polecane przez pracowników służby zdrowia i dystrybuowane w placówkach służby zdrowia na całym świecie, w tym w aptekach, drogeriach, sklepach medi-spa i sklepach internetowych. Dodajemy zdrowie do piękna, starannie dobierając składniki, które chronią i wzmacniają ludzką skórę przez długi czas [...], odpowiadając na potrzeby wszystkich dzięki najnowszym innowacjom, aby zapewnić wysoką wydajność i wysoką tolerancję w naszych produktach, dodaje Cohen-Welgryn.

Czytaj także: L’Oréal ogłosił start kolejnej edycji programu Dla Kobiet i Nauki

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony