REKLAMAWebinarium DZP_baner główny_maj-czerwiec 2022

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

PERSONALIA

 

2 listopada 2021, 12:55wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Agnieszka Patejczyk, od października 2021 r. dyrektor sprzedaży Dax Cosmetics

Agnieszka Patejczyk, od października 2021 r. dyrektor sprzedaży Dax Cosmetics (fot.materiały prasowe)

Do zespołu Dax Cosmetics dołączyła Agnieszka Patejczyk, która objęła stanowisko dyrektora sprzedaży. Będzie odpowiadać za cały obszar handlu firmy z wyłączeniem eksportu, e-commerce i aptek.

REKLAMAWebinarium DZP_belka w artykule_maj-czerwiec 2022

Agnieszka Patejczyk objęła stanowisko dyrektora sprzedaży w firmie Dax Cosmetics. Przed nowym szefem działu handlowego stoją cele związane z rozwojem sprzedaży i dystrybucji produktów, umocnieniem pozycji rynkowej marek firmy oraz realizacją sprzedaży zapewniającą wzrost udziałów na rynku kosmetycznym.

Agnieszka Patejczyk ma blisko 25-letnie doświadczenie w branży FMCG, pracowała m.in. w Pepsico, PKN Orlen, Pamapol i Stock, a ostatnio na stanowisku dyrektora sprzedaży w Krynicy Witamin. Ukończyła Zarządzanie i Marketing na Politechnice Warszawskiej oraz Zarządzanie Wartością Firmy w Szkole Głównej Handlowej.

Zmiana w dziale handlowym wzmocni zespół firmy Dax Cosmetics, która należy do Rohto Pharmaceuticals Group. W portfolio firmy jest 7 marek, z kategorii kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, produktów do makijażu oraz do opalania: Perfecta, Yoskine, Hada Labo Tokyo, Dax Sun, Dax Men, Cashmere i Celia.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony