REKLAMAHeinz Glas_banner glowny_czerwiec-sierpień 2020

WYDARZENIA I PREMIERY

 

17 lipca 2019, 13:46wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Aktorka Alicia Silverstone znana jest ze wsparcia dla zwierząt

Aktorka Alicia Silverstone znana jest ze wsparcia dla zwierząt (fot. FB Alicia Silverstone)

Aktorka Alicia Silverstone poprosiła swoich fanów, aby pomogli uwolnić USA i świat od okrucieństwa zwierząt.
Aktywistka, znana ze swojego wsparcia dla zwierząt, dołączyła do organizacji Cruelty Free International na dorocznym forum politycznym wysokiego szczebla ONZ w Nowym Jorku, aby wezwać światowych decydentów do zakończenia globalnego testowania kosmetyków na zwierzętach.

REKLAMA

Przemawiając na spotkaniu organizacji walczącej o prawa zwierząt Cruelty Free International z przedstawicielami rządu i biznesu, Alicia Silverstone powiedziała:

- Cieszę się, że mogę spotkać się z Cruelty Free International, aby dodać mój głos do milionów, które już wzywają do globalnego zakończenia testów na zwierzętach. Wzywam decydentów zgromadzonych tutaj z całego świata, aby odegrali swoją rolę w ostatecznym zakończeniu testowania kosmetyków na zwierzętach na całym świecie.

Wydarzenie było okazją dla przedstawicieli ONZ, przedsiębiorstw i ekspertów w dziedzinie alternatyw dla zwierząt, aby omówić ostateczne kroki potrzebne do wspólnej pracy na rzecz położenia kresu cierpieniom zwierząt na całym świecie, jednocześnie wspierając Agendę Zrównoważonego Rozwoju Organizacji Narodów Zjednoczonych obejmującą cele wyznaczone przez ONZ na rok 2030, aby zapewnić bardziej zrównoważoną przyszłość. 

- Kosmetyki testowane na zwierzętach są okrutne, staromodne, drogie i nieefektywne. Obecnie istnieją znacznie bardziej niezawodne i humanitarne alternatywy. Wiele firm wolnych od okrucieństwa używa bezpiecznych i skutecznych składników wolnych od okrucieństwa we wszystkich swoich produktach. Na całym świecie ludzie chcą zakończenia tej okrutnej praktyki -  powiedziała Michelle Thew, dyrektor generalny Cruelty Free International.

- To fantastyczne, że coraz więcej krajów uchwala przepisy, zabraniające takich testów, ale czas pożegnać się z tą przestarzałą praktyką raz na zawsze. Współpracujący ze sobą rząd, biznes i konsumenci to najlepszy sposób na rzeczywiste wyeliminowanie cierpienia zwierząt przy produkcji kosmetyków - dodała.

Jednym z kluczowych brakujących elementów jest ustawodawstwo federalne przeciwko testowaniu kosmetyków na zwierzętach w USA - jednym z największych światowych rynków kosmetycznych. 

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony