REKLAMABanner Główny_Dexpol_listopad-grudzień 2020

PRODUCENCI I MARKI

 

31 marca 2020, 11:02wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Amazon to kolejny gigant, który przeznaczy duże środki na walkę z koronawirusem

Amazon to kolejny gigant, który przeznaczy duże środki na walkę z koronawirusem (fot. FB Amazon)

Amazon przekaże 1 mln euro organizacjom wspierającym walkę z COVID-19 w Polsce. Pieniądze mają trafić do Polskiego Czerwonego Krzyża, Fundacji TVN Nie Jesteś Sam, Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz wybranych organizacji działających lokalnie.

REKLAMAHeinz Glas Belka w artykułach listopad 2020

Darowizna Amazona umożliwi sfinansowanie wyposażenia szpitali, w tym m.in. zakup testów, odzieży ochronnej i specjalistycznego sprzętu. Blanka Fijołek, CEE PR & Community Manager w Amazon powiedziała, że firma jest świadoma negatywnego wpływu pandemii na społeczeństwo. 

Gigant e-commerce uruchomił również Inicjatywę Rozwoju Diagnostyki Amazon Web Services, która ma na celu wsparcie badań i rozwoju diagnostyki, polegającej na szybkim oraz dokładnym wykrywaniu COVID-19. W ramach tej inicjatywy Amazon przeznaczył 20 milionów dolarów na innowacje i rozwój w obszarach związanych z COVID-19. Dzięki temu lepiej poznamy wirusa, a nowe metody jego wykrywania będą szansą na złagodzenie rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych w przyszłości.  

- Lepsze rozpoznanie może przyspieszyć leczenie, zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa, a z czasem skrócić przebieg epidemii. Program ma na celu wspieranie osób, które pracują nad szybszym wprowadzeniem na rynek dokładniejszych rozwiązań diagnostycznych i promują współpracę między organizacjami zajmującymi się podobnymi problemami – podaje Amazon.
 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony