PRODUCENCI I MARKI

Marketing

 

10 czerwca 2021, 15:25wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Joanna Szendzielorz, prezes Laboratoires Vivacy Polska, w kampanii

Joanna Szendzielorz, prezes Laboratoires Vivacy Polska, w kampanii "V pour la Vie" (fot. materiały prasowe )

W reklamie preparatów na bazie kwasu hialuronowego marki Vivacy wystąpili pracownicy firmy. Kampania „V pour la Vie” (V jak życie) promuje też nową gamę dermokosmetyków anti-ageing oraz linię perfum. 

REKLAMAIX FBK_Baner w artykule_23.04.-22.06.2021

Dla marki Vivacy ważne było, by do kampanii reklamowej podejść innowacyjnie, jednocześnie wpisując się w obecne trendy rynkowe. Przed obiektywem aparatu w paryskim studio Harcourt stanęli pracownicy firmy w wieku 30-60 lat, zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

– Klienci oczekują przede wszystkim autentyczności – prawdziwych twarzy osób, które identyfikują się z reklamowanym produktem. Dlatego zdecydowaliśmy się pokazać prawdziwych ludzi stojących za naszą marką. Nie modeli czy aktorów, ale autentyczne osoby prezentujące swoje wyobrażenie piękna. Kampania pokazuje, że nasz zespół regularnie korzysta z produktów Vivacy i jest przekonany o ich skuteczności – komentuje Joanna Szendzielorz, prezes Laboratoires Vivacy Polska, która również wzięła udział w kampanii.

Kampania „V jak życie” promuje preparaty na bazie kwasu hialuronowego Stylage – stanowiące podstawę działalności firmy i oferowane do gabinetów medycyny estetycznej. Wprowadza też na rynek nową gamę profesjonalnych dermokosmetyków anti-ageing oraz linię perfum Desirial, nad dystrybucją których firma obecnie pracuje (na razie są oferowane w sklepie internetowym firmy).

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony