REKLAMAFBK-banner główny-lipiec 2020

PRODUCENCI I MARKI

PERSONALIA

 

13 listopada 2019, 15:29wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Andrzej Mytych pd listopada 2016 pracował w Avon Polska. Teraz objął funkcję dyrektora marketingu YOPE

Andrzej Mytych pd listopada 2016 pracował w Avon Polska. Teraz objął funkcję dyrektora marketingu YOPE (fot. mat.prasowe)

Andrzej Mytych objął stanowisko dyrektora marketingu w firmie kosmetycznej Yope. Wcześniej pracował w Avon Cosmetics Polska, gdzie był członkiem zarządu i dyrektorem ds. komunikacji - podaje serwis wirtualnemedia.pl.

REKLAMA

Andrzej Mytych objął teraz stanowisko dyrektora marketingu w firmie kosmetycznej Yope, która produkuje naturalne kosmetyki i środki czystości dla domu. W związku z odejściem z firmy Andrzeja Mytycha, Avon Cosmetics Polska dokonało zmian w swoich strukturach - dział komunikacji, zarządzany dotychczas przez Mytycha, został połączony z działem marketingu, na którego czele stoi Anna Werstler, dyrektor marketingu CE - informuje portal.

Andrzej Mytych był związany z Avon Cosmetics Polska przez trzy lata. W firmie tej odpowiadał za strategię marki, pozycjonowanie, reklamę i zakup mediów we wszystkich kanałach komunikacji, komunikację korporacyjną, PR produktowy, komunikację wewnętrzną i zewnętrzną, CSR, media internetowe i social media.

Wcześniej pracował przez 10 lat w firmie ubezpieczeniowej Aviva.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony