REKLAMAWebinarium DZP_baner główny_maj-czerwiec 2022
Anna Dereszowska prywatnie jest mamą trójki dzieci. Będzie ambasadorką marki Canpol babies do połowy marca następnego roku.

Anna Dereszowska prywatnie jest mamą trójki dzieci. Będzie ambasadorką marki Canpol babies do połowy marca następnego roku. (fot.materiały prasowe)

Anna Dereszowska wspólnie z marką Canpol babies, realizować będzie  kampanię „Canpol babies, bo mamy wiedzą najlepiej”.  Kampania ma na celu pokazanie mamom, że nie ma uniwersalnych rad, które sprawdzą się przy wychowaniu dziecka.

REKLAMAWebinarium DZP_belka w artykule_maj-czerwiec 2022

Anna Dereszowska, znana aktorka, prywatnie mama trójki dzieci, została twarzą kampanii „Canpol babies, bo mamy wiedzą najlepiej”. Kampania ma na celu pokazanie mamom, że nie ma uniwersalnych rad, które sprawdzą się przy wychowaniu dziecka, ponieważ każde jest inne i sposobów na bycie dobrą mamą jest tyle, ile jest dzieci. Dlatego to zdanie mamy  w wychowaniu dziecka jest najważniejsze. Ona zna swoje dziecko jak nikt inny i wie, co dla niego najlepsze. Canpol babies chce wspierać mamy i dawać im merytoryczną wiedzę ekspertów współpracujących z marką. Zaplecze merytoryczne tworzą: neurologopeda, doradca laktacyjny, psycholog i fizjoterapeuta. Wszystko po to, by mamy mogły podejmować mądre decyzje, ale na własnych zasadach.  

– Mam trójkę dzieci i doskonale znam rozterki i obawy, jakie towarzyszą mamom.  Każdego dnia podejmujemy decyzje, dokonujemy wyborów, które mają wpływ na nasze dzieci. I chyba nie ma na świecie mamy, która nie otrzymywała „złotych rad”, o które nie prosiła. „Lepiej, żeby dziecko było cieplej ubrane”, „Nie podawaj teraz smoczka”, „Może nie dojada i  jest głodne?”. Nie zawsze łatwo pozostać wiernym swoim przekonaniom. Oczywiście, wszyscy chcą dla nas jak najlepiej, ale mama, która mierzy się z nową rzeczywistością, nie zawsze jest gotowa na taki natłok informacji i przekonywania jej do racji innych. Dlatego w tym roku, realizując kampanię „Canpol babies, bo mamy wiedzą najlepiej” chcemy pokazać wszystkim mamom, że to ich zdanie i intuicja są najważniejsze. Oczywiście warto wspierać się wiedzą ekspertów, ale na koniec dnia to każda mama wie najlepiej, co dobre dla jej dziecka – powiedziała Anna Dereszowska.

–  Wspólnie z marką Canpol babies przygotowujemy niezwykły projekt. Z pewnością będzie skarbnicą wiedzy, która –  mam nadzieję – uspokoi rodziców. Jego szczegóły zdradzimy w okolicach naszego święta – czyli Dnia Mamy! – dodaje ambasadorka. 

– Ten rok jest rokiem zmian w marce  Canpol babies. Startujemy z nową kampanią, ale także jesteśmy w trakcie zmiany identyfikacji wizualnej. W związku z wkraczaniem w nowy etap szukaliśmy ambasadorki, która  będzie czuła i wierzyła w hasło kampanii równie mocno jak my. Ania Dereszowska idealnie wpisuje się w tę rolę - aktywnej zawodowo kobiety i  doświadczonej mamy trójki dzieci, która utożsamia się z wieloma rozterkami kobiet, zaczynającymi swoją przygodę z macierzyństwem. Razem  będziemy mogli  dotrzeć do mam, które potrzebują wsparcia i merytorycznej, eksperckiej wiedzy, którą posiadamy, by pomagać im, podejmować własne, świadome decyzje – dodał Marcin Biedrzycki, Dyrektor zarządzający Grupy Canpol. 

Ania Dereszowska będzie ambasadorką marki Canpol babies do połowy marca następnego roku.  
 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony