REKLAMAHeinz Glas Banner Główny październik 2020
Z aplikacji Rossmanna korzysta 7 mln aktywnych klientów

Z aplikacji Rossmanna korzysta 7 mln aktywnych klientów (fot. materiały prasowe/Rossmann)

Rossmann dołącza kolejne funkcje do swojej aplikacji mobilnej. Jak zapowiedział prezes firmy, Marek Maruszak, ma ona stać się „nowoczesnym asystentem zakupowym”.

REKLAMAEco&More belka w artykułach Perły (23-29.09.2020)

Rossmann ma jedną z najbardziej cenionych aplikacji, z której korzysta 7 mln aktywnych klientów, od 1 czerwca także ta aplikacja zmieni się w coś co nazwę „nowoczesnym asystentem zakupowym” – zapowiedział Marek Maruszak, prezes Rossmann Polska w rozmowie z Business Insiderem.

Podał też więcej szczegółów na temat nowych funkcji aplikacji. – Od czerwca klienci będą mogli budować w niej swoją Listę +, pomocną w planowaniu zakupów. Każdy klient otrzyma spersonalizowana wersję aplikacji, w tym indywidualny rabat na swoją Listę+. Podpowiemy mu, na podstawie historii jego zakupów czy nie kończy mu się jakiś produkt, a w samej drogerii aplikacja poprowadzi klienta do regałów z produktami z jego Listy+ – wyjaśnił Marek Maruszak.

Mobilna aplikacja zakupowa Rossmann.PL od początku jej uruchomienia w 2017 r. bije rekordy popularności wśród użytkowników. Korzysta z niej już 7 mln internautów. Wg rankingu Gemiusa z lutego 2020 r.  znajduje się na 13 miejscu wśród najczęściej używanych. Warto zaznaczyć, że wyprzedzają ją takie potęgi jak Google, Youtube czy Facebook. Jest pierwszą na liście aplikacją wywodzącą się z podmiotu działającego nie w wirtualnej a w rzeczywistej przestrzeni i stworzoną przez sieć handlową. Dwa miejsca dalej, na 15. pozycji znajduje się aplikacja Lidl Plus.

Rossmann jest największą siecią drogeryjną działającą na polskim rynku. Prowadzi blisko 1400 sklepów. Mimo pandemii firma nie rezygnuje ze swoich planów inwestycyjnych. Jak zapowiedział prezes Maruszak, w tym roku Rossmann uruchomi ok. 100 nowych drogerii w Polsce.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony