REKLAMAWebinar Relex WH baner głowny
Neuca zapewnia, że obecnie na polskim rynku nie ma ryzyka braku dostępności najbardziej potrzebnych leków i asortymentu medycznego

Neuca zapewnia, że obecnie na polskim rynku nie ma ryzyka braku dostępności najbardziej potrzebnych leków i asortymentu medycznego (fot. facebook.com/grupaneuca)

Grupa Neuca poinformowała, że za pośrednictwem dużej organizacji humanitarnej przekazuje dla Ukrainy darowiznę rzeczową o wartości 500 tys. zł w postaci najbardziej potrzebnego asortymentu medycznego i leków.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

Grupa Neuca prowadzi  działania na rzecz pomocy Ukrainie. – Za pośrednictwem dużej organizacji humanitarnej przekazuje darowiznę rzeczową o wartości 500 tys. zł w postaci najbardziej potrzebnego asortymentu medycznego i leków. Będziemy nadal wspierać Ukrainę i uchodźców wojennych w każdy dostępny nam sposób – poinformował zarząd firmy.

Neuca zapewnia, że na obecnie nie ma ryzyka braku dostępności najbardziej potrzebnych leków i asortymentu medycznego na rynku polskim. – Nie przewidujemy zakłóceń w ciągłości zapatrzenia aptek i szpitali – zapewnia firma.   

Do dystrybutora trafia bardzo dużo zapytań ze strony organizacji i osób fizycznych o możliwości zakupu sprzętu medycznego i leków.
–  Jeśli są Państwo firmą lub organizacją, która chce kupić produkty medyczne, które mają trafić na Ukrainę, to zakup zostanie zrealizowany poprzez przekazanie zakupionych za Państwa środki produktów organizacji humanitarnej. To, naszym zdaniem,  najlepszy  sposób dotarcia z  pomocą tam, gdzie rzeczywiście jest potrzebna – czytamy w komunikacie firmy.

Neuca jest jednym z największych hurtowych dystrybutorów farmaceutyków w Polsce obsługującym przede wszystkim apteki niezależne. Zarazem jest producentem leków i preparatów aptecznych. Prowadzi również sieć przychodni
 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony