REKLAMALuba - Banner Główny - 24.02-01.03.

PRODUCENCI I MARKI

PERSONALIA

 

18 kwietnia 2019, 13:57wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Avon powołał Annę Jakubowski na stanowisko dyrektora generalnego firmy w Polsce.  

REKLAMA
Anna Jakubowski, nowa dyrektor generalna Avon Polska

Anna Jakubowski, nowa dyrektor generalna Avon Polska (fot. materiały prasowe/Avon)

Anna Jakubowski obejmie stanowisko 23 kwietnia – poinformowała firma Avon w komunikacie. Dołączy do zespołu CE leadership team i będzie raportowała do Angeli Cretu, global vice president Central Europe.

"Polska jest kluczowym rynkiem, Avon jest drugą marką piękności pod względem świadomości i trzecim największym producentem kosmetyków w kraju. Dzięki szerokiemu doświadczeniu Ani w zarządzaniu ogólnym i zaangażowaniu w rozwój i wspieranie silnych zespołów, cieszymy się na wzrost w całej Europie Środkowej" - powiedziała Angela Cretu.

Anna Jakubowski ma ponad 20-letnie doświadczenie w globalnych firmach na rynkach w Europie, Ameryce Północnej i Afryce. Przechodzi do Avonu z Marie Brizard Wine & Spirits, gdzie była dyrektor generalną na Polskę i kraje bałtyckie. Wcześniej przez trzy lata (do czerwca 2016 roku) była dyrektor generalną Coca-Cola w Polsce i krajach bałtyckich. Od 2011 roku pracowała w Coca-Cola Hellenic Bottling Company w Atenach jako international group category director. Ponadto przez 20 lat była w Procter & Gamble, ostatnio jako associate director - brand manager. Obecnie jest członkiem rady nadzorczej Banku Millennium i wiceprezesem International Advertising Association w Polsce.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 3
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony