REKLAMA

PRODUCENCI I MARKI

 

3 kwietnia 2020, 15:18wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Avon, podobnie jak inni giganci rynku kosmetycznego, wspiera walkę z COVID-19

Avon, podobnie jak inni giganci rynku kosmetycznego, wspiera walkę z COVID-19 (fot. mat.prasowe)

Avon angażuje się w pomoc w walce z pandemią koronawirusa i przekazuje 7 ton produktów do higieny Szpitalowi Wolskiemu im. dr Anny Gostyńskiej w Warszawie, Powiatowemu Szpitalowi  w Garwolinie, a także placówkom publicznym, które potrzebują pilnego wparcia.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)

Marka Avon postanowiła dołożyć swoją cegiełkę do walki z koronawirusem oferując artykuły kosmetyczne poprawiające bezpieczeństwo tysięcy ludzi w Polsce. Przekazała 3,5 tony kosmetyków do higieny (w tym żeli antybakteryjnych, mydeł czy szamponów) Urzędowi Miasta w Garwolinie, skąd trafią do Powiatowego Szpitala w Garwolinie, a także Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Garwolinie.

Kolejna tura kosmetyków (kolejne 3,5 tony) zostanie przekazana Szpitalowi Wolskiemu im. dr Anny Gostyńskiej w Warszawie, który jako placówka ochrony zdrowia walczy z wirusem na pierwszym froncie. Artykuły od Avon zostaną wykorzystane przede wszystkich do codziennej opieki nad pacjentami, przyczynią się także to utrzymania odpowiednich warunków pracy w instytucjach publicznych.

- Dziś myślimy przede wszystkim o setkach chorych i o pracownikach medycznych, którzy dbają o nasze zdrowie i są na pierwszej linii frontu. Avon zawsze był czymś więcej niż firmą kosmetyczną. Od lat wspieramy lokalne społeczności, jesteśmy razem z nimi i dzielimy się tym, co mamy najlepsze. W tym przypadku decyzja o przekazaniu kosmetyków do higieny była oczywista. Wiemy jak bardzo są teraz potrzebne, zwłaszcza w szpitalach. Mamy nadzieję, że pomogą w codziennej opiece nad pacjentami i poprawią im nastrój, pokazując, że o nich pamiętamy. W Avon dbamy o bezpieczeństwo bez żadnego „ale” – mówi Anna Jakubowski, dyrektor Generalna Avon Cosmetics Polska.

- Są przypadki, gdy tak jak teraz musimy działać szerzej i wspomagać zarówno instytucje lokalne, jak i te znajdujące się poza miastem Garwolin. W obliczu panującego wirusa postanowiliśmy wesprzeć również Szpital Wolski im. dr Anny Gostyńskiej w Warszawie, do którego mogą trafić potencjalnie chore osoby, także te z naszego miasta – mówi Piotr Mikołajski, dyrektor Fabryki Avon Operations Polska.

Praca zarówno w Avon Operations Polska, jak i Avon Distribution Polska podczas pandemii odbywa się zgodnie z planem, przy zachowaniu szczególnych środków bezpieczeństwa. Firma wprowadziła procedury mające na celu ochronę pracowników, przy jednoczesnym zapewnieniu ciągłości produkcji, która w obecnej sytuacji jest potrzebna jeszcze bardziej. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 18

 • 18
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony