REKLAMAWebinarium DZP_baner główny_maj-czerwiec 2022

PRODUCENCI I MARKI

Inwestycje

Innowacje

 

11 stycznia 2022, 16:35wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Założyciele start-upu Dermanostic i twórcy aplikacji umożliwiającej udzielanie porad dermatologicznych

Założyciele start-upu Dermanostic i twórcy aplikacji umożliwiającej udzielanie porad dermatologicznych (fot. materiały prasowe )

Beiersdorf przejmuje udziały w start-upie Dermanostic. Tym samym stanie się właścicielem aplikacji umożliwiającej konsumentom korzystanie z cyfrowych usług doradczych w rozwijającej się dziedzinie teledermatologii. Jest to kolejny krok w strategii marki Eucerin polegającej na tworzeniu cyfrowych rozwiązań dla konsumentów.

REKLAMAWebinarium DZP_belka w artykule_maj-czerwiec 2022

Beiersdorf inwestuje w start-up Dermanostic z Düsseldorfu poprzez swoją jednostkę Oscar&Paul Beiersdorf Venture Capital. Młoda firma oferuje diagnostykę dermatologiczną opartą na aplikacji. Usługę można zarezerwować przez całą dobę za 25 euro, niezależnie od lokalizacji. Diagnozę skóry za pośrednictwem przeprowadzają doświadczeni dermatolodzy w ciągu 24 godzin po przesłaniu przez pacjentów trzech zdjęć i wypełnieniu kwestionariusza.

– Wierzymy, że teledermatologia ma ogromny potencjał, szczególnie wśród młodszej grupy docelowej. Umożliwia szybką, prostą, niedrogą i profesjonalną poradę dotyczącą wskazań skórnych. W związku z tym usługa idealnie pasuje do naszej marki Eucerin i w innowacyjny sposób uzupełnia jej ofertę – skomentował Ascan Voswinckel, szef Oscar&Paul Beiersdorf Venture Capital.

Zwłaszcza w mniej poważnych przypadkach Dermanostic może wyeliminować konieczność wizyty pacjenta w gabinecie dermatologicznym i zapewnić szybkie rozwiązanie indywidualnego problemu skórnego.

Współpraca z dermanostic jest istotnym aspektem naszej strategii cyfryzacji. Szczególnie w czasach COVID-19 i fizycznego dystansu musimy znaleźć cyfrowe sposoby oferowania naszym konsumentom właściwych porad, aby rozwiązać ich problemy skórne. Angażując się w bliską komunikację z ekspertami z Dermanostic, możemy uczyć się od siebie nawzajem, a tym samym jeszcze lepiej budować cyfrową bliskość z naszymi konsumentami – dodał Cornelius Becker, dyrektor działu Derma w Beiersdorf

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony