REKLAMAFBK 2020 - baner główny - 24.09.-19.11.2020

PRODUCENCI I MARKI

EKOLOGIA

 

3 stycznia 2020, 11:10wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Koncern Beiersdorf, stojący za markami, w tym Nivea, ogłosił, że wszystkie operacje będzie zasilał energią odnawialną od końca 2019 roku

Koncern Beiersdorf, stojący za markami, w tym Nivea, ogłosił, że wszystkie operacje będzie zasilał energią odnawialną od końca 2019 roku (fot. FB Nivea)

Koncern Beiersdorf, stojący za markami takimi jak Nivea i Eucerin, ogłosił, że ​​od końca 2019 wszystkie operacje związane ze swoją działalnością będzie zasilała energią odnawialną.

REKLAMABELL - belka w artykułach Perły - 25.09.-01.10.2020

Wszystkie lokalizacje Beiersdorf na całym świecie przeszły na energię elektryczną ze źródeł odnawialnych od 2019 roku” - przekazała firma w oświadczeniu dodając, że to posunięcie jest częścią wysiłków na rzecz zmniejszenia emisji dwutlenku węgla (CO2) o 70 procent w latach 2014-2025. Do końca 2018 r. zgłoszono, że emisje spadły już o 59 procent.

Beiersdorf, który w 2018 r. osiągnął 7,2 mld euro przychodów, jest jedną z 30 firm typu blue-chip notowanych na indeksie DAX, głównym indeksie giełdowym w Niemczech. Jest także wśród setek firm na całym świecie, które przystąpiły do ​​tak zwanej inicjatywy „Science Based Targets”. Program, wspierany przez WWF i Organizację Narodów Zjednoczonych, pomaga firmom w ustaleniu celów w zakresie ochrony klimatu zgodnie z najnowszymi osiągnięciami nauki i uzgodnionym na arenie międzynarodowej celem ograniczenia globalnego ocieplenia do dwóch stopni Celsjusza.

Na Konferencji Klimatycznej ONZ w Madrycie Beiersdorf była jedną z 177 firm, które zapowiedziały, że będą dążyć do przekształcenia operacji zgodnie z bardziej rygorystycznym celem ocieplenia, wynoszącym 1,5 stopnia - jest to jedna z zaledwie pięciu firm niemieckich.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony