PRODUCENCI I MARKI

Biznes

 

26 maja 2015, 20:28wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

24 wystawców  z Polski bierze udział w targach Beautyworld Middle East w Dubaju, które potrwają do 28 maja.  Region MENA (Bliski Wschód i Afryka Północna) to bardzo duży i stabilnie rosnący rynek kosmetyków. Dane Euromonitor wskazują, że w 2014 roku sprzedaż detaliczna kosmetyków i produktów pielęgnacyjnych osiągnęła tam 25,5 mld dolarów.

REKLAMAIX FBK_Baner w artykule_23.04.-22.06.2021

Prognozowany wzrost dla tego rynku wynosi ponad 4 proc. rocznie – w 2018 ma przekroczyć pułap 30 mld dolarów. Wielu polskich eksporterów kosmetyków właśnie rynki bliskowschodnie uważa dziś za najbardziej rozwojowe i wiąże z nimi spore oczekiwania. Targi w Dubaju przyciągają odbiorców biznesowych z całego regionu MENA. 70 proc. przyjeżdża z państw, których siła nabywcza jest największa, tj. z Arabii Saudyjskiej, Iranu oraz ZEA. Na zdjęciu: stoisko firmy Delia Cosmetics na ubiegłorocznych targach w Dubaju.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony