Linie marek własnych Boots będą miały ograniczoną cenę co najmniej do końca roku.

Linie marek własnych Boots będą miały ograniczoną cenę co najmniej do końca roku. (fot. Shutterstock)

Największy brytyjski sprzedawcy kosmetyków, firma Boots ogłosiła, że zobowiązuje się do zamrożenia cen 1500 produktów, aby zapewnić ich przystępność cenową dla klientów. Linie marek własnych Boots będą miały ograniczoną cenę co najmniej do końca roku i będą obejmować ulubione produkty klientów marki Boots oraz artykuły codziennego użytku, takie jak pasta do zębów, szampon, pieluchy i żele pod prysznic.

REKLAMAWebinar content marketing K2 Precise baner w tekście

Nowo rozszerzona gama marek własnych Boots jest obecnie największa w historii, obejmując ponad 11 000 produktów z zakresu zdrowia i urody. Lista produktów  z zamrożonymi cenami obejmuje szereg kategorii, takich jak kosmetyki, pielęgnacja włosów, dentystyka, zdrowie, wellness i uroda.

– Zawsze staramy się oferować naszym klientom najlepszą wartość i najlepszą cenę. Przygotowując listę produktów, które należy uwzględnić w obietnicy Price Lock, przejrzeliśmy linie, które klienci kupują najczęściej, a także te, które są uważane za niezbędne na co dzień. Chcemy, aby klienci byli spokojni, że ceny szerokiej gamy ulubionych produktów do pielęgnacji zdrowia i urody pozostaną takie same, pomagając im nadal kupować wysokiej jakości produkty – powiedział Steve Ager, dyrektor handlowy w Boots UK

Oprócz zamrażania cen, Boots oferuje również ponad 1300 ofert lub promocji jednocześnie w swoich sklepach i w internecie. Niedawno uruchomiony program Price Advantage zapewnia posiadaczom karty Boots Advantage Card zniżki na ponad 400 produktów każdego miesiąca. Przy średnich oszczędnościach w wysokości 2,65 GBP na produkt, program pomógł klientom zaoszczędzić dotychczas ponad 8 mln GBP. 

Firma Boots nadal przekazuje również niezbędne produkty The Hygiene Bank, aby zapewnić rodzinom żyjącym w ubóstwie dostęp do bardzo potrzebnego wsparcia. Od 2020 roku firma Boots przekazała na rzecz programu ponad 680 000 produktów.

Przeczytaj również: Piękno bez zdrowej skóry nie istnieje. Boots publikuje Beauty Trend Raport 2022

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony