REKLAMAFBK-banner główny-lipiec 2020

WYDARZENIA I PREMIERY

 

8 grudnia 2017, 14:01Świąteczny koncert menedżerów z firm kosmetycznych na rzecz Fundacji

Świąteczny koncert menedżerów z firm kosmetycznych na rzecz Fundacji "Piękniejsze Życie" (fot. K. Bochner/Wiadomości Kosmetyczne)

Po raz kolejny branża kosmetyczna wsparła fundację Piękniejsze Życie pomagającą kobietom, które przechodzą leczenie onkologiczne. Na fundację zostanie przekazany dochód z wejściówek na gwiazdkowe spotkanie Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego, które odbyło się 7 grudnia br. w warszawskim apartamentowcu Złota 44. Na rzecz fundacji śpiewał także wyjątkowy chór złożony z właścicieli i menedżerów firm kosmetycznych.

REKLAMA

Po raz kolejny właściciele i menedżerowie z firm kosmetycznych należących do Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego dali koncert na rzecz fundacji Piękniejsze Życie. Pod batutą Anny Mazurek z Sienna Gospel Choir wykonali kolędy „Przybieżeli do Betlejem” i „Wśród nocnej ciszy”. Oklaskiwali ich członkowie Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego, którzy zebrali się na dorocznym spotkaniu gwiazdkowym. Dochód z wejściówek-cegiełek zasili konto fundacji. W ubiegłym roku w ten sposób udało się zebrać 15 tys. zł.

Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego to największa organizacja zrzeszająca firmy kosmetyczne w Polsce i pracująca nad konkurencyjnością i rozwojem sektora poprzez działalność lobbingową, edukacyjną oraz integrację branży. Działa od 15 lat. Do PZPK należy 156 firm.

W 2006 r. Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego zainicjował program „Piękniejsze Życie” – polską edycję międzynarodowego programu „Look Good Feel Better”, czyli prowadzonej w 27 krajach świata inicjatywy wsparcia kobiet w trakcie leczenia onkologicznego. Rozwój programu zaowocował powstaniem w 2011 r. fundacji „Piękniejsze Życie”. Fundacja organizuje bezpłatne warsztaty pielęgnacji i makijażu. Prowadzą je wolontariusze w szpitalach, w 20 miastach w Polsce.  Program pozwala chorym kobietom podnieść swoją samoocenę dzięki poprawie wizerunku. Do końca 2016 r. w warsztatach organizowanych przez fundację wzięło udział ponad 8500 pacjentek oddziałów onkologicznych.

Fundację mogą wspierać rzeczowo i finansowo firmy ze wszystkich branż, nie tylko z sektora kosmetycznego. Więcej na stronie  www.piekniejszezycie.org

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony