PRODUCENCI I MARKI

Innowacje

TECHNOLOGIE

 

10 marca 2023, 11:41wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Cetaphil zaprezentowało konsumentom i konsumentkom aplikację mobilną, która pozwala określić problemy skórne i dopasować do nich produkty z portfolio marki.

Cetaphil zaprezentowało konsumentom i konsumentkom aplikację mobilną, która pozwala określić problemy skórne i dopasować do nich produkty z portfolio marki. (materiały marketingowe Cetaphil)

Firma Cetaphil wprowadziła Cetaphil AI Skin Analysis, kompleksowy analizator skóry oferujący spersonalizowane wyniki oceny skóry i zalecenia dotyczące schematu pielęgnacji skóry w ciągu kilku sekund, oparty na technologii AI Skin Analysis firmy Perfect Corp. Technologia narzędzia porównuje selfie zrobione przez użytkownika z bazą danych zawierającą 70 000 różnych obrazów skóry, aby stworzyć kompleksowy, spersonalizowany raport, który ujawnia typ skóry, problemy skórne i skłonność do różnych chorób skóry.

REKLAMABeauty and the Future baner w artykule WK

Cetaphil, uznana marka kosmetyków przyjaznych skórze alergicznej i ze skłonnością do atopii, zaprezentowała światu swoje najnowsze dzieło: aplikację Cetaphil AI Skin Analysis, która pozwala na zdiagnozowanie potrzeb skóry za pomocą kamerki w smartfonie. Technologia analizy skóry AI firmy Perfect Corp. przeszła niedawno testy walidacyjne w Wake Forest School of Medicine, gdzie potwierdzono, że ma 95 proc. wskaźnik niezawodności testu-retestu, zapewniając spójną, bardzo dokładną ocenę skóry przy każdym skanowaniu.

Silvina Nordenstohl, szefowa Galdermy na Stany Zjednoczone, powiedziała: Jako lider w dziedzinie nauki o pielęgnacji skóry wrażliwej, jesteśmy zaangażowani w opracowywanie innowacyjnych, spersonalizowanych rozwiązań, które łagodzą obawy osób z tym powszechnym problemem skórnym. Z dumą oferujemy Cetaphil AI Skin Analysis jako uzupełnienie naszej istniejącej Wyszukiwarki produktów do pielęgnacji skóry Cetaphil, dodatkowo pomagając konsumentom wybrać, które z naszych ponad 70 rozwiązań produktowych mogą być dla nich odpowiednie, i eliminując zgadywanie w codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej.

Cieszymy się, że możemy współpracować z Cetaphil w zakresie AI Skin. Technologia AI Skin stała się niezbędna, aby zapewnić konsumentom spersonalizowane doświadczenia w zakresie pielęgnacji skóry. Dzięki mocy zaawansowanej technologii AI, udoskonalona technologia Cetaphil detaliczna podróż pozwoli klientom zrozumieć ich skórę i schematy produktów potrzebne do osiągnięcia ich celów skórnych, oświadczyła Alice Chang, założycielka i dyrektorka generalna Perfect Corp.

Podobne aplikacje, umożliwiające intensywniejsze interakcje z markami i dostosowanie dostępu do poradnictwa czy korzystania z danego produktu pojawiają się coraz częściej na rynku. AS Watson wprowadziło w październiku 2022 r. aplikację Skinfie Lab dobierającą przez selfie kosmetyki pielęgnacyjne, a nowa aplikacja Estée Lauder pomaga osobom z niepełnosprawnością wzroku robić makijaż.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony