REKLAMAPerły Rynku 2022_zgloszenia_baner główny

WYDARZENIA I PREMIERY

 

20 grudnia 2021, 14:22wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Każdy z 10 zwycięzców otrzyma finansowanie, a także dostęp do mentoringu i możliwości nawiązywania kontaktów

Każdy z 10 zwycięzców otrzyma finansowanie, a także dostęp do mentoringu i możliwości nawiązywania kontaktów (fot. mat. pras. Chanel)

Chanel ogłosił zwycięzców swojej inauguracyjnej nagrody Chanel Next. Jest to nowa, międzynarodowa nagrody tego prestiżowego domu mody, która co dwa lata będzie wskazywała innowacje w sztuce i kulturze.

REKLAMAWebinarium DZP_belka w artykule_maj-czerwiec 2022

Nagroda Chanel Next została stworzona, aby zapewnić wschodzącemu pokoleniu kreatywnych artystów zasoby do realizacji ambitnych, nowych projektów. Mecenat stwarza artystom warunki do eksperymentowania z wizjonerskimi pomysłami, testowania nowych form, tworzenia sztuki i współpracy między dyscyplinami.

Nagroda jest przedłużeniem dziedzictwa Chanel w zakresie mecenatu artystycznego, który rozpoczął się od wsparcia Gabrielle Chanel dla artystów awangardowych jej czasów.

Każdy z 10 zwycięzców otrzyma finansowanie, a także dostęp do mentoringu i możliwości nawiązywania kontaktów, aby pogłębić wpływ ich pionierskiej pracy. To prawdziwie globalna nagroda, która celebruje płynność między różnymi formami sztuki. Laureaci nagrody Chanel Next w 2021 r. reprezentują 11 krajów i dyscyplin obejmujących projektowanie, film oraz sztuki sceniczne i wizualne.

Przeczytaj również: Pierwszy kalendarz adwentowy Chanel okazał się hitem

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony