REKLAMAWebinar Relex WH baner głowny

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Marki i firmy technologiczne coraz częściej działają razem, by zwizualizować pacjentom efekty działań produktów lub zabiegów

Marki i firmy technologiczne coraz częściej działają razem, by zwizualizować pacjentom efekty działań produktów lub zabiegów (fot. colgatepalmolive.com)

Colgate-Palmolive Company i firma technologiczna 3Shape wprowadziły narzędzie, które pokazuje pacjentom w gabinetach stomatologicznych, jakie będą efekty wybielania zębów. Colgate Illuminator na razie będzie dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

Firmy Colgate-Palmolive, właściciel marki Colgate oraz 3Shape – dostawca oprogramowania i usług dla cyfrowych skanerów 3D dla stomatologii, wprowadziły na rynek Colgate Illuminator – narzędzie, które pokazuje jaki będzie efekt wybielania zębów przy użyciu profesjonalnych produktów wybielających Colgate Optic White Professional. Firmy nazywają narzędzie innowacyjnym, ekskluzywnym i spersonalizowanym.

Colgate Illuminator będzie dostępny w klinikach dentystycznych w całych Stanach Zjednoczonych. Nowe narzędzie umożliwi dokładniejsze konsultacje i wpłynie na wyobrażenia pacjentów o wynikach leczenia i wybielania zębów. Ma także rozwiać ich obawy i domysły.

Oprogramowanie 3Shape, dostępne dla dentystów jako aplikacja w przychodni, wykorzystuje oparty na dowodach algorytm do wyświetlania interaktywnego zdjęcia pacjenta „przed i po”. Proces trwa zaledwie kilka sekund, a w oparciu o wiek pacjenta i kolor zębów, oprogramowanie 3Shape pokazuje wygląd zębów po procesie leczenia.

Dentyści uzyskują dostęp do oprogramowania Colgate Illuminator za pośrednictwem platformy cyfrowej 3Shape Unite. Stamtąd mogą wysłać każdemu pacjentowi skan, który przedstawia symulację przewidywanego wyniku zabiegu wybielania.

Colgate Optic White Professional to – jak twierdzi producent –  najnowocześniejszy zabieg wybielający, który nie powoduje nadwrażliwości zębów, ani podrażnień dziąseł i daje efekty w ciągu pięciu dni, jeśli jest stosowany zgodnie z zaleceniami.

Colgate-Palmolive Company to globalny koncern, który koncentruje się na kategoriach produktów higieny jamy ustnej, higieny osobistej, pielęgnacji domowej i żywieniu zwierząt, firma sprzedaje swoje produkty w ponad 200 krajach pod takimi markami jak Colgate, Palmolive, elmex, hello, meridol, Sorriso, Tom's of Maine, EltaMD, Filorga, Irish Spring, PCA Skin, Protex, Sanex, Softsoap, Speed ​​Stick, Ajax, Axion, Fabuloso, Soupline i Suavitel, a także Hill's Science Diet i Hill's Prescription Diet.   

Firma 3Shape to firma technologiczna, która opracowuje rozwiązania dla stomatologii „rzucając wyzwania tradycyjnym metodom”.  Jej portfolio obejmuje m.in. skanery wewnątrzustne i laboratoryjne. Firma zatrudnia 1900 osób w 100 krajach i współpracuje oraz szkoli stomatologów na całym świecie.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony