PRODUCENCI I MARKI

Biznes

 

15 kwietnia 2021, 17:35wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Cosmoprof Worldwide Bologna odbędzie się w dniach 10-14 marca 2022

Cosmoprof Worldwide Bologna odbędzie się w dniach 10-14 marca 2022 (fot. mat.prasowe)

53. edycja targów Cosmoprof Worldwide Bologna została przełożona na 2022 r. W terminie od 10 do 14 marca 2022 r. odbędzie się wydarzenie, które jest punktem odniesienia dla światowego przemysłu kosmetycznego.

REKLAMAIX FBK_Baner w artykule_23.04.-22.06.2021

W oczekiwaniu na powrót słynnych targów nowe wydarzenie online sygnowane przez Cosmoprof odbędzie się w dniach od 9 do 13 września br., aby ułatwić ponowne uruchomienie branży kosmetycznej na świecie.

Targi Cosmoprof w 2022 roku składać się będą tradycyjnie z pawilonów Cosmopack, w których znajdą się elementy łańcucha dostaw oraz sektor detaliczny i perfumeryjny Cosmo. Część Perfumy i Kosmetyki odbywać się będzie od czwartku do niedzieli, natomiast Cosmo | Salon Fryzjersko-Paznokciowo-Kosmetyczny będzie gościł profesjonalnych operatorów od piątku do poniedziałku.

- To światowe wydarzenie powróci w oczekiwanym terminie w marcu, który tradycyjnie jest bardziej funkcjonalny dla potrzeb branży kosmetycznej - deklaruje Gianpiero Calzolari, prezes BolognaFiere. - Jednak potrzeba wznowienia działań jest odczuwalna wśród graczy. W związku z tym nowe wydarzenie zostanie wyjątkowo zorganizowane w bezprecedensowym formacie, które przyciągnie zainteresowane strony do Bolonii w dniach od 9 do 13 września na pierwszą edycję WeCosmoprof.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony