HANDEL I DYSTRYBUCJA

Sieci handlowe

 

19 stycznia 2021, 09:59wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Już wcześniej marka własna Dada została poszerzona o żywność dla dzieci

Już wcześniej marka własna Dada została poszerzona o żywność dla dzieci (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

Do tej pory pod marką Dada Biedronka sprzedawała pieluchy i kosmetyki dla niemowląt, jednak sieć chce wzbogacić ofertę skierowaną dla rodziców noworodków. Pod nowymi markami sprzedawane będą np. poduszki do karmienia, koce, zabawki, ubranka, akcesoria do karmienia – poinformowała firma PMR.

Sieć Biedronka rozbudowuje markę własną Dada o akcesoria dla dzieci, ubranka, oraz zabawki. W Urzędzie Patentowym pojawiły się wnioski o zarejestrowanie znaków Dada Fun & Play, Dada Comfort i Dada Accesories – poinformowała firma PMR.

Już wcześniej marka własna Dada została poszerzona o żywność dla dzieci. W sklepach sieci pojawił się także kwartalnik „Dada&Rodzina”, w którym znajdują się porady, przepisy oraz kupony rabatowe na produkty sprzedawane w sieci sklepów Biedronka.

Biedronka oferuje około tysiąca wyrobów marek własnych, które odpowiadają za około 40 proc. całości sprzedaży. Dada jest na polskim rynku liderem w kategorii pieluszek jednorazowych. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony