REKLAMAKampania PAH_Banner Główny

HANDEL I DYSTRYBUCJA

E-commerce

PERSONALIA

 

2 listopada 2021, 12:12wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Daniel Rogiński, od listopada general manager Zalando PL & CZ

Daniel Rogiński, od listopada general manager Zalando PL & CZ (fot.materiały prasowe/archiwum redakcji)

Daniel Rogiński objął stanowisko general managera Zalando Polska i Czechy. Przez ostatnie dwa lata był wiceprezesem sieci Drogerii Natura oraz szefem e-commerce w CEPD - spółce będącej właścicielem m.in. Natury oraz sieci aptek DOZ, a także CEO Cepd.tech czyli spółki technologicznej obu podmiotów.   

REKLAMALinomag testowane przez WK baner w tekście

Od 1 listopada br. Daniel Rogiński, dotychczasowy wiceprezes sieci Drogerie Natura, objął stanowisko general managera Zalando Polska i Czechy.

Daniel Rogiński to ekspert w dziedzinie e-commerce, nowych technologii i rozwiązań cyfrowych oraz menedżer z wieloletnim doświadczeniem w branżach kosmetycznej, spożywczej, elektronicznej i modowej. W dotychczasowej karierze związany był m.in. z Avon, Danone-Nutricia, Samsung i Media Expert. W latach 2018-2019 zajmował stanowisko dyrektora e-commerce na Europę w Eobuwie.pl z Grupy CCC, gdzie koordynował sprzedaż internetową, marketing, technologię, obsługę klienta oraz studia foto-video i wprowadzenia produktów.

Od września 2019 do października 2021 Daniel Rogiński zajmował stanowisko CEO w spółce CEPD.tech – jest to jedna z wiodących europejskich firm działających w branży farmaceutycznej i kosmetycznej. Grupa zarządza siecią aptek (m.in. DOZ.pl/Lloyds Apotek), drogeriami (m.in. Drogerie Natura) oraz start-upami działającymi w obszarze e-zdrowia. Był  wiceprezesem sieci drogerie Natura i szefem e-commerce.   

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Naturalny 2 ponad rok temuocena: 100% 

  Ciekawe posunięcie, zwłaszcza że Natura ma najgorszy e-commerce z całego rynku i to zarówno od strony biznesowej jak i wizualnej.

  Edytowany: ponad rok temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ricki 1 ponad rok temuocena: 100% 

  Patrząc na performance natury to nie wiem czy to jest dobra wiadomość dla zalando

  Edytowany: ponad rok temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony