REKLAMAE-Wydanie Wiadomości Kosmetyczne_sierpień 2021_bglowny

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

HANDEL

 

26 lipca 2021, 12:11wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Delia Cosmetics rozpoczyna współpracę z siecią marketów Dino

Delia Cosmetics rozpoczyna współpracę z siecią marketów Dino (fot. Linkedin Delia Cosmetics)

Delia Cosmetics – polska firma kosmetyczna – powiększa sieć dystrybucji. Kosmetyki Delii weszły na półki sieci Dino, która prowadzi już ponad 1600 marketów spożywczych.

Delia Cosmetics poinformowała o nowym partnerze w dystrybucji. To sieć sklepów Dino, w której pojawią się kosmetyki do oczyszczania twarzy Delia z linii Plant Essence.

Dino jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się sieci marketów spożywczych w Polsce. Prowadzi już 1622 sklepy. Od stycznia do końca czerwca otworzyła 150 nowych sklepów.

Delia Cosmetics to polski producent kosmetyków z 22-letnią tradycją i właściciel trzech marek – Delia, Cameleo i Dr Szmich. Delia Cosmetics sprzedaje swoje produkty na 80 rynkach na całym świecie. Jest również producentem marek kontraktowych. Produkcja odbywa się w dwóch zakładach o łącznej powierzchni 10 tys. mkw. Prace badawcze prowadzone są w 5 laboratoriach.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony