REKLAMATestowane przez WK

PRODUCENCI I MARKI

Marketing

 

29 września 2022, 16:37wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Interaktywna sala na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej stworzona przez firmę Delia Cosmetics

Interaktywna sala na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej stworzona przez firmę Delia Cosmetics (fot. materiały prasowe )

Delia Cosmetics uczestniczyła w przygotowaniach nowej siedziby Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej. Jedna z przestrzeni nowego budynku nazwanego Strefą Biznesu to interaktywna sala dla studentów, w której urządzaniu firma wzięła aktywny udział.

Firma Delia Cosmetics wzięła udział w przygotowaniu nowej sali dla studentów Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej i zaaranżowała jej wystrój w duchu innowacji.

– Sala jest wyposażona w interaktywne elementy, które mogą pomóc studentom w decyzjach o ich przyszłości – czytamy w komunikacie firmy.

Zarząd, managerowie i liczna grupa pracowników Delia Cosmetics to absolwenci Politechniki Łódzkiej, dlatego uczelnia jest miejscem ważnym dla firmy. W minionym tygodniu jej przedstawiciele uczestniczyli w uroczystym otwarciu nowej siedziby Wydziału Organizacji i Zarządzania.

Firma Delia Cosmetics angażuje się różne działania pozabiznesowe. Ostatnio zbudowała ul zarządzany przez sztuczną inteligencję.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony