REKLAMATestowane przez WK

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Hurt i logistyka

 

13 października 2017, 19:27wiadomoscihandlowe.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

(materiały prasowe)

Spółka dystrybucyjna Delko rozpoczęła rozmowy w sprawie nabycia udziałów w spółce Przedsiębiorstwo Handlowe Waldi z Komornik.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

PH Waldi jest dystrybutorem artykułów chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów higienicznych na terenie województwa wielkopolskiego i ościennych. Delko SA jest jednym z głównych dostawców PH Waldi.

Nabycie udziałów w spółce Waldi będzie miało dla Delko pozytywny wpływ na jej rozwój, przychody i wyniki finansowe - podano w komunikacie.  

Waldi obsługuje ponad 25 proc. terenu Polski. Firma dostarcza towar głównie dla sieci sklepów (75 proc.), takich jak: Chata Polska, Lewiatan, Spar, Słoneczko, Piotr i Paweł, Drogerie Kama, Eko-Natura. W 2012 roku podpisała umowę masterfranczyzy z siecią Drogerie Polskie, na organizację sieci na terenie zachodniej Polski. W ofercie hurtowni jest ok. 4500 SKU. Władze spółki deklarują stabilną sytuację finansową i podkreślają dostępność do źródeł finansowania. Firma raportuje stały wzrost obrotów.

Hurtownia z Komornik dysponuje trzema magazynami, w tym wysokiego składowania w Komornikach (2200 mkw.), a także obiektami pomocniczymi o powierzchni 1000 i 300 mkw. powierzchni w Komornikach i Gorzowie. Firma prowadzi sieć 15 sklepów własnych na terenie wielkopolski, ziemi lubuskiej i ziemi pilskiej (Wielkopolska, Ziemia Lubuska, Ziemia Pilska).

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony