REKLAMA
Douglas chce pomóc sprzedawcom internetowym w szybszym i łatwiejszym oferowaniu swoich produktów online

Douglas chce pomóc sprzedawcom internetowym w szybszym i łatwiejszym oferowaniu swoich produktów online (fot. Wiadomości Kosmetyczne)

Douglas otworzył swój rynek e-commerce dla znacznie większej liczby nowych detalistów podczas kryzysu związanego z koronawirusem.

REKLAMAEurus_belkawartykulach_maj2020

Grupa zawiesiła handel w sklepach stacjonarnych na większości rynków europejskich. Dlatego e-commerce stał się jedyną możliwością sprzedaży w dobie koronawirusa.

Tina Müller, dyrektor generalny Douglas Group powiedziała:Jako sprzedawca omnichannel jesteśmy w stanie złagodzić część wpływu zawieszonej działalności sklepów, kontynuując nasz handel online w ukierunkowany sposób. Mali detaliści i sklepy firmowe często nie mają takiej możliwości w tej formie. Chcielibyśmy ich wspierać w oferowaniu swoich produktów milionom konsumentów za pośrednictwem naszego rynku oraz w generowaniu lepszej sprzedaży dzięki portfolio produktów online ”.

Vanessa Stützle, Douglas Group EVP E-Commerce & CRM, dodała: „W związku z obecną napiętą sytuacją gospodarczą oferujemy nowym partnerom preferencyjne warunki aktywacji na naszym rynku przez następne trzy miesiące. W ten sposób chcielibyśmy przyczynić się do wspierania branży detalicznej w tych trudnych czasach ”.

Ten ruch pomoże sprzedawcom internetowym w szybszym i łatwiejszym oferowaniu swoich produktów online ze zwiększonym zasięgiem na uczciwych warunkach, a tym samym pomoże zrównoważyć sprzedaż utraconą z powodu zamknięć sklepów, nie wspominając o pomocy Douglasowi w zmniejszeniu strat własnych z powodu zmniejszonej liczby odwiedzin w sklepach stacjonarnych i wyłączenia ich działalności z urzędu.
 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony