REKLAMARetail Trends_banner główny

PRODUCENCI I MARKI

Innowacje

E-COMMERCE

 

19 stycznia 2022, 11:19wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Douglas Beauty Tester daje możliwość wygenerowania autentycznych referencji w postaci opinii, ocen cytatów, zdjęć itp.

Douglas Beauty Tester daje możliwość wygenerowania autentycznych referencji w postaci opinii, ocen cytatów, zdjęć itp. (fot. Douglas)

Douglas Beauty Tester to nowa usługa, która pozwala markom na to, aby ich produkty były oceniane przez prawdziwych klientów. Douglas zapewnia swoim partnerom handlowym oceny wystawione przez konsumentów z własnej bazy danych testerów.

REKLAMARetail Trends_belka w artykułach

Dane mówią, że aż 89 proc. konsumentów uważa recenzje za niezbędną informację przy podejmowaniu decyzji o zakupie produktu. Jeszcze więcej, bo aż 97 proc. klientów sprawdza recenzje produktów przed ich zakupem.

Usługa daje możliwość wygenerowania autentycznych referencji w postaci opinii, ocen cytatów, zdjęć itp. To trwale zwiększa współczynnik konwersji i sprzedaży. Douglas zachęca do odkrywania siły marketingu szeptanego, który pozwoli na lepszą sprzedaż nowych produktów i bestsellerów dzięki rzetelnym recenzjom.

W 2019 ruszyła nowa odnoga firmy – Douglas Marketing Solutions, która zajmuje się kompleksową obsługą marek, które chcą prowadzić reklamę opartą na danych i marketingu z informacjami z pierwszej ręki. Douglas działa zgodnie z mottem „Digital First” –  celem jest transformacja w cyfrową firmę o stacjonarnym biznesie. W ten sposób sklepy internetowe, marketplacey i sklepy stacjonarne są lepiej połączoną i stają się opartą na twardych danych platformą kosmetyczną.

Przy opracowywaniu spersonalizowanych danych dla konkretnej marki, najpierw określana jest grupa docelowa i tworzona jest solidna baza danych, oparta na informacjach pochodzących od firmy Douglas. Wyjątkowe połączenie danych z e-commerce, sklepów i danych CRM z pierwszej ręki gwarantuje szczegółowe targetowanie, a to pozwala dotrzeć do grupy docelowej, która jest najbardziej skłonna do zakupu produktu.

Przeczytaj również: Douglas udostępnił cyfrową wyszukiwarkę zapachów uławiającą wybór perfum online

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony