wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
W całej Europie likwidowane będą sklepy nawet w największych miastach, w których Douglas miał do tej pory wiele lokalizacji

W całej Europie likwidowane będą sklepy nawet w największych miastach, w których Douglas miał do tej pory wiele lokalizacji (fot. materiały prasowe )

Douglas, w obliczu zmian rynkowych, jakie przyniosła pandemia koronawirusa, weryfikuje liczbę swoich salonów w Europie. Decyzję o ostatecznym kształcie planowanych zmian podejmie niebawem.

Jak pisaliśmy niedawno, Douglas planuje zamknąć 500 sklepów w Europie. Niemiecki rynek ma zostać uszczuplony o 50-90 perfumerii. Prasa spekuluje też o licznych zamknięciach w Hiszpanii i we Włoszech. Douglas na razie nie skomentował tych doniesień.

Czytaj więcej: Douglas zamknie 500 sklepów w Europie i skupi się na sprzedaży online

A co z Polską? Czy również u nas sieć perfumerii zamknie część swoich salonów?

 – Zgodnie z publikowaną latem ubiegłego roku strategią korporacyjną, Douglas zweryfikował sieć sklepów w całej Europie w obliczu zmian rynkowych, jakie przyniosła pandemia koronawirusa. Wyniki tych analiz zawierają również ważną biznesowo część okresu świątecznego. Do czasu ogłoszenia decyzji o ostatecznym kształcie planowanych zmian pod koniec stycznia wstrzymujemy się od wszelkich komentarzy – poinformowała centrala firmy w odpowiedzi na pytanie o polski rynek.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony