REKLAMANajlepszy produkt 2022 baner główny

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Otwarcie drogerii DM w Wodzisławiu Śląskim

Otwarcie drogerii DM w Wodzisławiu Śląskim (fot. Linkedin/dm-drogerie markt Polska)

DM Drogerie Markt otworzyły piąty sklep stacjonarny w Polsce. Drogeria powstała w Wodzisławiu Śląskim, w lokalnym pasażu handlowym.

REKLAMANajlepszy produkt 2022 baner w tekście

DM Drogerie Markt mają w Polsce pięć stacjonarnych sklepów. Dziś, 22 września, została otwarta drogeria w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Armii Krajowej 5. DM Uzupełniła ofertę lokalnego parku handlowego, sąsiaduje z dyskontem Action.

Drogeria DM w Wodzisławiu Śląskim ma ok. 500 mkw. sali sprzedaży. Jest wyposażona w toaletę oraz stację pakowania prezentów. Zatrudnionych zostało w niej siedmiu pracowników.

Z okazji otwarcia klienci drogerii skorzystali ze specjalnych rabatów. Natomiast w sobotę, 24 września podczas „Akcji Kasjerskiej”, wspólnie z grupą „Ekipa Mikołaja” w drogerii będą zbierane pieniądze na lek dla 7-miesięcznego Mikołaja chorującego na SMA.  

Sieć DM jest obecna w Polsce od kwietnia br. Pierwsza drogeria została otwarta we Wrocławiu, kolejne w Jeleniej Górze, Lubaniu i Lesznie. Jak podały DM w swoich mediach społecznościowych, zespół w Polsce liczy już ponad 100 osób.

DM Drogerie Markt prowadzą w Europie ponad 3800 punktów sprzedaży, w których zatrudnionych jest ponad 66 tys. osób. W roku obrotowym 2019/2020 DM odnotowały sprzedaż w wysokości 12,3 mld euro wygenerowaną łącznie we wszystkich 13 krajach europejskich. W tym samym okresie w Niemczech około 42,6 tys. pracowników wygenerowało sprzedaż na poziomie 9,4 mld euro.

Czytaj także: 100 dni DM-Drogerie Markt na polskim rynku 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony