REKLAMAŻabka webinarium Banner Główny
Shop in Shop drogerii Vica w w sklepie EUROSPAR w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie zajmuje 110 mkw.

Shop in Shop drogerii Vica w w sklepie EUROSPAR w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie zajmuje 110 mkw. (fot. materiały prasowe/SPAR)

Sieć sklepów SPAR wdrożyła kolejne stoisko polskiej sieci drogerii Vica w formule Shop in Shop. Ekspozycja produktów kosmetycznych o wielkości 110 mkw. dostępna jest teraz także w sklepie EUROSPAR w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie. Jeśli pilotażowy projekt spotka się z zainteresowaniem klientów, Vica pojawi się nawet w 45 sklepach należących do holenderskiej sieci.

Pierwszą strefę Vica otworzono w sklepie EUROSPAR na ul. Promienistej w Poznaniu w maju tego roku. Wraz ze wzrostem zainteresowania artykułami drogeryjnymi SPAR zamierza wdrażać kolejne etapy projektu Shop in Shop tej marki – docelowo strefy z własną ekspozycją Vica mogą pojawić się nawet w 45 sklepach SPAR.

Ekspozycje polskiej sieci drogerii Vica są świetnym uzupełnieniem asortymentu i elementem dostosowania do wysokich standardów sieci SPAR placówek Piotr i Paweł, które przechodzą rebranding. Dwie lokacje pilotażowe stref Vica w Poznaniu i Warszawie pozwolą nam zaobserwować potrzeby naszych klientów. Zakładamy, że Shop in Shop drogerii Vica może pojawić się nawet w 45 naszych sklepach – podkreślił Rob Philipson, członek zarządu SPAR Group.

Drogeria Vica nie są jedyną Polską firmą, której oferta jest dostępna na terenie sklepów sieci SPAR. Holenderski detalista współpracuje tez z markami Dajar, Gatta, Greno oraz Passioncards.

– Nie zwalniamy tempa i planujemy kolejne wdrożenia ekspozycji Shop in Shop także innych partnerów w sklepach SPAR. Będzie to m.in. marka Greno – dostarczająca ręczniki, pościel i inne tekstylia domowe – której oferta pojawi się w następnych 21 sklepach – zdradził Rob Philipson.

Proces rebrandingu sklepów Piotr i Paweł rozłożony jest na cały 2020 rok. Spółka zakłada, że w ciągu najbliższych pięciu latach będzie zarządzać w Polsce 400 sklepami. Powstaną one bazie placówek Piotr i Paweł, a także w oparciu o nowe umowy z niezależnymi detalistami.

Sklepy SPAR obecne są w Republice Południowej Afryki, a także w innych krajach afrykańskich, w tym w Angoli, Zambii, Botswanie, Namibii, Mozambiku, Malawi, Lesotho, Suazi. Firma działa również w Irlandii, południowo-zachodniej Anglii, Szwajcarii i na Sri Lance.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony