REKLAMAIX FBK_Baner główny_23.04.-22.06.2021
Boson to potwierdzające koronawirusa testy do użytku domowego. Ich sprzedaż jest na razie limitowana. Jednak drogerie dm zapowiadają wprowadzenie kolejnych testów na swoje półki, tak by móc je sprzedawać bez ograniczeń

Boson to potwierdzające koronawirusa testy do użytku domowego. Ich sprzedaż jest na razie limitowana. Jednak drogerie dm zapowiadają wprowadzenie kolejnych testów na swoje półki, tak by móc je sprzedawać bez ograniczeń (fot. materiały prasowe )

Niemieckie drogerie dm, od worku 9 marca wprowadzą do oferty szybkie testy Boson potwierdzające koronawirusa do użytku domowego. Firma Technomed Service, która jest ich producentem, otrzymała zgodę na taką sprzedaż w ubiegłą środę.  

REKLAMAe-Wydanie marcowe WK.pl Baner w artykule 12-24.04.2021

– Szkoły i przedszkola powinny mieć możliwość ponownego przyjęci dzieci, dlatego będziemy oferować testy tak tanio, jak to tylko możliwe. Dla nas ważne jest, aby życie wróciło do normy tak szybko, jak to możliwe. Wnosimy w to istotny wkład dzięki szybkim testom dostępnym w dm – wyjaśnia Sebastian Bayer, dyrektor zarządzający dm odpowiedzialny za dział marketingu i zaopatrzenia.

Po uzyskaniu kolejnych zezwoleń dm zaoferuje także inne szybkie testy.

– Abyśmy mogli działać szybko i zagwarantować wysoką dostępność, jesteśmy w bliskim kontakcie z Federalnym Ministerstwem Zdrowia i innymi władzami. Chcemy, aby jak najwięcej osób z tego skorzystało. Dlatego początkowo ograniczymy liczbę testów sprzedawaną na osobę – zapowiedział Sebastian Bayer.

Gdy tylko zostaną zrealizowane dalsze dostawy lub zatwierdzone zostaną dalsze testy, limit przestanie obowiązywać.

Szybkie testy dostępne w dm mogą być używane przez każdego w domu. Ulotka dołączona do opakowania zawiera łatwe do zrozumienia i szczegółowe informacje o tym, jak to zrobić. Przy prawidłowym stosowaniu szybkie testy mają wysoki poziom niezawodności. Dowodzą ostrej infekcji koronawirusem. Wskazują, czy osoba robiąca test jest zarażona w momencie badania.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony