HANDEL I DYSTRYBUCJA

Sieci drogeryjne

 

6 maja 2022, 12:01wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
 Paczki z pomocą dla ukraińskich matek i noworodków pakowały m.in. Lea-Sophie Cramer, Anja Tillack, Laura Lewandowski i Stephanie Dettmann z drogerii DM

Paczki z pomocą dla ukraińskich matek i noworodków pakowały m.in. Lea-Sophie Cramer, Anja Tillack, Laura Lewandowski i Stephanie Dettmann z drogerii DM (fot. materiały prasowe )

Drogerie DM przystąpiły do inicjatywy #WeAreAllUkrainians, która wspiera osoby pozostające na terytorium Ukrainy podczas działań wojennych. Przekażą 1 mln euro, by zapewnić potrzebne produkty dla matek nowonarodzonych dzieci.

Drogerie DM kwotą około miliona euro wesprą inicjatywę #WeAreAllUkrainians, aby zapewnić matkom nowonarodzonych dzieci najbardziej potrzebne produkty.

– Chcemy pomóc kobietom, które jeszcze dziewięć miesięcy temu nie wiedziały, że swoje dziecko urodzą na wojnie – wyjaśnia Kerstin Erbe, dyrektor zarządzająca DM w Niemczech.

Dzięki wsparciu DM inicjatywa #WeAreAllUkrainians utworzy nową grupę zadaniową „Inicjatywa na rzecz ochrony macierzyństwa”. Będzie się ona koncentrować na bezpośrednim wsparciu matek i noworodków i zapewnieniu im szybszego i lepszego dostępu do odpowiedniej opieki i odżywiania po porodzie w strefie działań wojennych.

– Zdecydowaliśmy się zostać partnerem grupy zadaniowej i jako pierwszy krok dostarczyć 10 tys. paczek z najistotniejszymi produktami, które są pilnie potrzebne w Ukrainie do opieki poporodowej. W nadchodzących tygodniach i miesiącach przeanalizujemy wspólnie z naszymi partnerami z #WeAreAllUkrainians, czy można zapewnić dalsze środki pomocy – mówi Kerstin Erbe.

Pierwsze paczki z pomocą zostaną w najbliższych dniach przetransportowane do Ukrainy. Trafiają do szpitala w Kijowie, gdzie zostaną przekazywane matkom noworodków.

#WeAreAllUkrainians powstało, aby koordynować działania humanitarne w Niemczech skierowane na pomoc Ukrainie. Inicjatywa działa we współpracy z Władimirem Kliczko, który z Kijowa przekazuje informacje o najpilniejszych potrzebach ukraińskiej ludności.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony