HANDEL I DYSTRYBUCJA

Sieci drogeryjne

 

20 stycznia 2021, 16:59wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Christian Harms (w środku), dyrektor zarządzający w dm oraz Nico Wohlfahrt (po lewej) z rady zakładowej dm odebrali pierwsze rowery od Holgera Tumata, dyrektora zarządzającego JobRad

Christian Harms (w środku), dyrektor zarządzający w dm oraz Nico Wohlfahrt (po lewej) z rady zakładowej dm odebrali pierwsze rowery od Holgera Tumata, dyrektora zarządzającego JobRad (fot. materiały prasowe )

Od początku roku drogerie dm, we współpracy ze spółką JobRad, oferują swoim pracownikom w Niemczech możliwość leasingu rowerów. Osoby zatrudnione w dm mogą na korzystnych warunkach zostać użytkownikami rowerów miejskich lub turystycznych, także w opcji elektrycznej. 

Niemiecka sieć drogerii dm oferuje swoim pracownikom leasing rowerów. Czas leasingu to 36 miesięcy. Stawka miesięczna jest automatycznie odejmowana od wynagrodzenia brutto. Dzięki korzystnemu opodatkowaniu oszczędności sięgają nawet 40 procent w porównaniu z klasycznym zakupem. Aby oferta korzystania z rowerów firmowych była jeszcze ciekawsza, dm opłaca również ubezpieczenie.  

– W dm dobro ludzi i przyrody jest częścią tożsamości korporacyjnej. W ostatnich miesiącach stało się szczególnie jasne, że nasze zdrowie zależy również od środowiska – skomentował akcję lasingu Christian Harms, dyrektor zarządzający w dm.

W drogeriach dm pracuje ponad 62, 5 tys. osób. Zatrudnieni są oni głównie w ponad 3,7 tys. sklepów w całej Europie. Firma jest obecna w 13 krajach europejskich. W roku finansowym 2019/2020  osiągnęła sprzedaż na poziomie 11,5 mld euro. Sieć jest jednym z najpopularniejszych pracodawców w Niemczech oraz najpopularniejszą ponadregionalną drogerią w Niemczech. 

JobRad jest liderem na rynku firmowego leasingu rowerów. Z usług firmy korzysta ponad 30 tys. pracodawców zatrudniających w sumie ponad 3 miliony pracowników. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony