REKLAMAFBK_Banner Główny

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Drogerie

HANDEL

 

3 marca 2023, 13:48wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Drogeria Jawa w Stężycy jest pierwszą z 12. nowych lokalizacji, które mają być otwarte w tym roku

Drogeria Jawa w Stężycy jest pierwszą z 12. nowych lokalizacji, które mają być otwarte w tym roku (for. materiały prasowe )

73. drogeria sieci Drogerie Jawa została otwarta w Stężycy. W tym roku polska sieć zamierza otworzyć 12 nowych placówek, pierwsze cztery ruszą w ciągu najbliższych 6. miesięcy. 

REKLAMABeauty and the Future baner w artykule WK

Dzisiaj, w piątek 3 marca 2023 r., drogeria Jawa w Stężycy powitała pierwszych klientów, na których czekało wiele atrakcji. W nowym sklepie przy ulicy Mikołaja Reja 1 Drogerie Jawa przywitają kupujących powitalnymi rabatami na wybrane produkty, pokazami makijażu oraz upominkami – niespodziankami. W związku z otwarciem nowego sklepu, do czwartku 9 marca br. obowiązują promocyjne ceny na wybrane produkty. Nowy sklep będzie oferował następujące kategorie produktowe: kosmetyki do makijażu, pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, oraz produkty chemii gospodarczej. Klienci będą mieli do wyboru produkty wielu marek, których lista została zaprojektowana w oparciu o potrzeby konsumentów, z myślą o promowaniu światowych trendów i oferowaniu atrakcyjnych cen dla kupujących ze średniej wielkości miejscowości.

W ubiegłym roku Drogerie Jawa rozszerzyły swój zasięg w Polsce, uruchamiając sklep internetowy, dzięki któremu dotarły do znacznie szerszego grona klientów. Wcześniej firma koncentrowała się na rozwoju sieci sklepów stacjonarnych, celując w duże i średnie miasta.

Jak zapowiada dział marketingu sieci, ten rok upłynie pod znakiem dynamicznego rozwoju i otwierania nowych sklepów Jawa, a także rozwoju działalności e-commerce. Otwarcie drogerii Jawa w Stężycy jest pierwszym z 12. nowych otwarć ogłoszonych w tym roku i pierwszym z czterech, które zostaną dokonane w pierwszej połowie 2023 roku.

– Będzie to nasz siedemdziesiąty trzeci sklep stacjonarny w Polsce i mamy nadzieję, że zostaniemy przyjęci z dużym entuzjazmem. Jesteśmy pewni, że nasze Ekspertki Piękna, oraz szeroka gama produktów pozwolą poczuć klientkom i klientom, że ich potrzeby są dla nas priorytetem  powiedział Wojciech Radliński, prezes Drogerie Jawa.

Czytaj także: Edyta Kresińska, Drogerie Jawa: Negocjujemy umowy z producentami i otwieramy współpracę w e-commerce

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony