REKLAMAChantal_Baner główny_13-27.04.2021

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Drogerie

Klient

HANDEL

 

20 grudnia 2018, 00:00wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

(fot. materiały prasowe/Natura)

Sieć drogerii Natura zdobyła tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi 2019. Natura znalazła się kolejny raz w gronie najprzyjaźniejszych firm w opinii konsumentów.

REKLAMAPrzewodnik Beauty_belka w artykule_08.03-30.04.

Sieć Natura została doceniona za wysokie standardy obsługi klienta w blisko 300 prowadzonych przez siebie drogeriach. Wpływ na przyznanie wyróżnienia  miały opinie konsumentów z całej Polski, którzy przez specjalną platformę i aplikację mobilną oceniali  kilkadziesiąt tysięcy firm z 200 branż pod kątem jakości obsługi klientów, reagowania na ich potrzeby i oczekiwania. Najlepsze marki poddano następnie badaniu ankietowemu metodą CAWI, które dodatkowo oceniało prawdopodobieństwo rekomendacji marki w kolejnym roku.

–   Nagroda ta jest wspólnym sukcesem wszystkich naszych pracowników w całym kraju, za co z tego miejsca szczególnie pragniemy im podziękować – powiedział Arkadiusz Szczepaniak, wiceprezes zarządu spółki Natura.

Tegoroczne zestawienie to XII edycja Polskiego Programu Jakości Obsługi. Natura zdobyła tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi również w ubiegłym roku.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony