REKLAMAPerły WK_glowny 2021

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Drogerie

Sieci drogeryjne

HANDEL

 

15 października 2020, 11:44



wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Flagowy sklep sieci Drogerie Natura w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu

Flagowy sklep sieci Drogerie Natura w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu (fot.materiały prasowe)

Sieć Natura pokazuje swój nowy koncept wizualny drogerii. Otwarty, zgodnie z najnowszym standardem, sklep mieści się w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu.

REKLAMANina Słupska_Baner w artykule (luty-marzec 2021)

Sieć drogerii Natura kilka dni temu ponownie otworzyła jedną ze swoich największych drogerii w zupełnie nowej odsłonie. Mowa o drogerii we wrocławskiej galerii handlowej Pasaż Grunwaldzki. Drogeria o powierzchni 203 mkw. zupełnie zmieniła swój wygląd stając się flagowym sklepem sieci liczącej blisko 300 placówek na terenie całego kraju.

Zmiana jest znacząca. Postawiono na ekologię i naturę oraz trzy podstawowe kolory dominujące we wnętrzu. Są nimi biel, antracyt oraz klonowe drewno.  Bezpośrednio przy wejściu na klientów czeka wyspa wypełniona kosmetykami naturalnymi oraz dostępnymi wyłącznie w sieci Natura.  We wrocławskiej drogerii pojawiło się również, unikalne dla polskiego rynku, połączenie świata wirtualnego z realnym, dzięki któremu aktualna oferta promocyjna wyświetla się na dużych ekranach umieszczonych na tle drzewa znajdującego się w witrynie sklepu. Synergia ta pozwala również na zapoznanie się z pełną ofertą handlową sieci, poprzez korzystanie z ekranu dotykowego umieszczonego przy jednym z regałów. Można dzięki niemu przejrzeć ofertę internetowej drogerii Natura oraz zamówić kosmetyki i produkty w kilku dostępnych sposobach dostawy m.in. z bezpośrednim odbiorem w drogerii.

Udoskonalona nawigacja jest jeszcze bardziej czytelna i intuicyjna niż dotąd. Wyraźnie zaakcentowane zostały strefy makijażu, pielęgnacji, perfumeria oraz bardzo ważna dla sieci część w której regały wypełnione są kosmetykami naturalnymi.  

Chcieliśmy aby nasza drogeria zwiastowała nadejście nowego standardu. Żeby oddawała to na czym najbardziej nam zależy – troskę o naturę idącą w parze z troską o samopoczucie Klientów oraz personelu. Testujemy to rozwiązanie i stopniowo, sprawdzone elementy nowego konceptu wizualnego, będą wprowadzane do naszych pozostałych drogerii – mówi Barbara Goździkowska, prezes zarządu spółki Natura.

Na nowych drewnianych regałach drogerii znajduje się kilkanaście tysięcy produktów zarówno międzynarodowych koncernów, dużych polskich producentów i niewielkich manufaktur oraz marek dostępnych wyłącznie w sieci Natura.

Natura to jedna z największych sieci drogeryjnych na polskim rynku. Należy do niej ok. 300 placówek. Właścicielem spółki Natura jest Grupa Pelion.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony