Pierwsze drogerie pod szyldem Natura ruszyły w Warszawie w 1997 r. Obecnie sieć posiada 265 placówek, w których zatrudnia ponad tysiąc pracowników.

Pierwsze drogerie pod szyldem Natura ruszyły w Warszawie w 1997 r. Obecnie sieć posiada 265 placówek, w których zatrudnia ponad tysiąc pracowników. (fot.materiały prasowe)

Sieć Drogerie Natura została partnerem głównym konkursu Miss Polonia. To jedno z działań zaplanowanych z okazji 25-lecia działalności sieci. W ramach tego wydarzenia klienci Natury wytypują spośród 20 finalistek Miss Polonia Drogerii Natura. W planach jest  także wprowadzenie do sprzedaży limitowanej edycji kosmetyków sygnowanych logo Miss Polonia. 

Drogerie Natura to jedna z największych i najdłużej działających na polskim rynku sieci drogeryjnych. Ten rok ma być dla niej bardzo ważny i przełomowy. Sieć planuje inwestycje w najnowsze systemy informatyczne, rozwój elektronicznej platformy e-commerce, a także budowę magazynu, który pozwoli klientom zamawiać więcej, a zakupy dostarczać szybciej. Nigdy wcześniej firma nie realizowała tak dużego planu inwestycyjnego.

Czytaj więcej: Drogerie Natura zapowiadają największe inwestycje w historii sieci

Pierwsze drogerie pod szyldem Natura ruszyły w Warszawie w 1997 r. Obecnie sieć posiada 265 placówek, w których zatrudnia ponad tysiąc pracowników. Natura otwiera stacjonarne drogerie w miastach liczących co najmniej 15 tys. mieszkańców.

Z okazji 25-lecia istnienia sieci na ten rok zostały zaplanowane różne marketingowe aktywności. Sieć ogłosiła właśnie, że została partnerem głównym konkursu Miss Polonia.

W ramach tego wydarzenia klienci i klientki firmy wytypują spośród 20 finalistek Miss Polonia Drogerii Natura. Na głosujących czekają niespodzianki. Głosy można oddawać na stronie: https://lnkd.in/exWtpHCS.

Drogerie Natura planują także liczne aktywności związane z jubileuszem 25-lecia, do których zaproszą finalistki konkursu. W planach jest  miedzy innymi wprowadzenie do sprzedaży limitowanej edycji kosmetyków sygnowanych logo Miss Polonia.

Na after party po uroczystej gali konkursu Miss Polonia, która odbędzie się 27 maja we Włocławku i będzie transmitowana w TVP2, Natura zorganizuje charytatywną aukcję ubrań ukraińskiej projektantki mody, która uciekając przed wojną znalazła schronienie w punkcie pomocy stworzonym przez rodzinę spółek Pelion S.A., której częścią jest sieć drogerii Natura.Olga Solovey od 16 lat maluje etniczne wzory na tkaninach, sama projektuje i szyje ubrania. Przed wybuchem wojny prowadziła we Lwowie własną pracownię kreacji ślubnych i wieczorowych. Jednego dnia wszystko musiała zostawić. Szczęśliwie może nadal robić to co kocha. Wszystko dzięki temu, że Drogerie Natura zaprosiły ją do stworzenia mini kolekcji.

– Podczas aukcji charytatywnej koszule projektu Olgi będą prezentowały finalistki Miss Polonia. Mamy nadzieję, że dzięki naszej akcji cała Polska dowie się o talencie Olgi i otworzą się przed nią nowe zawodowe możliwości. Mocno jej kibicujemy – komentuje Grażyna Tylman, dyrektor marketingu i PR w Grupie Pelion.Miss Polonia, który organizowany jest w Polsce od ponad 90 lat to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie. Laureatki konkursu reprezentują nasz kraj w najważniejszych, międzynarodowych konkursach piękności na świecie: Miss World, Miss Intercontinental i Miss Grand International. W tym roku łodzianka Karolina Bielawska została 70. w historii Miss World. Jubileuszowa gala odbyła się 16 marca w Portoryko. Dzięki temu wielkiemu sukcesowi korona Miss World po 33 latach wróciła do Polski. W 1989 Miss World została Aneta Kręglicka.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony