REKLAMAFBK 2020 - baner główny - 24.09.-19.11.2020

Sieć drogerii Natura rozpoczęła akcję pod hasłem "Jestem po stronie natury" zachęcającą konsumentów do ekologicznego stylu życia. Na swoim fanpage’u na Facebooku zamieszcza posty z radami jak można za pomocą prostych metod, w codziennym życiu, chronić środowisko i oszczędzać naturalne zasoby.

REKLAMADermaglin - Belka w artykułach - Perły - 18-25.09.2020
Drogerie Natura stawiają na efektywną komunikację z klientem

Drogerie Natura stawiają na efektywną komunikację z klientem (fot. FB Drogerie Natura)

Na stronie na Facebooku sieci drogerii powstały posty opatrzone hasłem "Jestem po stronie natury". Zaczynają się zagajeniem "Czy wiesz, że?" a następnie podają prostą i ważną zarazem informację jak nasze nawyki higieniczne można w prosty sposób zmienić, aby miały mniejszy wpływ na środowisko. 

Pierwsze dwa posty pokazują poste sposoby na oszczędzanie zasobów naturalnych, konkretnie wody.

Post z 7 lutego głosił: "Czy wiesz, że...na jedną kąpiel w wannie zużywamy około 200 litrów wody Dla porównania, jeden 5-minutowy prysznic to około 50 litrów wody! Warto też mieć wszystkie akcesoria do mycia pod ręką, by nie tracić dodatkowego czasu".

We wpisie z  5 lutego czytamy: "Czy wiesz, że…podczas 3-minutowego mycia zębów przy odkręconym kranie marnujemy około 20 litrów wody Wystarczy wlać jej trochę do kubka, wypłukać usta i zdrowo się uśmiechnąć! Także z powodu niższych rachunków."

Ekologiczne porady to element rozwoju strategii komunikacji z klientem Drogerii Natura. 

– Cały czas pracujemy nad wzrostem efektywności komunikacji do klienta oraz z klientem. Nieustannie poszerzamy naszą propozycję asortymentową – to wszystko owocuje coraz lepszymi wynikami sprzedaży i zadowoleniem klientów – zapowiedziała niedawno Barbara Goździkowska, prezes zarządu spółki Natura.

Zarząd Natury przekazał, że w pierwszej połowie roku pojawi się wiele kolejnych zmian i wdrażane będą następne etapy strategii biznesowej. „Przez cały rok Natura będzie się skupiała na generowaniu kolejnych wzrostów sprzedaży w dostępnych kanałach oraz szukaniu nowych rozwiązań mających na celu rozwój biznesu” – podała spółka w komunikacie.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony